Msi Monitor 27 Pro MP275QPDG 2560 x 1440 wqhd Ips 100Hz
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 259,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 7
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
MSI PRO MP275QPDG 27" 2K IPS 100Hz 1ms MPRT Monitor LED
1 259,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:100 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):tak;Format ekranu:16...
- Brand: MSI
- Ean: 4711377238182
- Gtin: 4711377238182
- Producer: MSI
MSI PRO MP275QPDG 27" 2K IPS 100Hz 1ms MPRT Monitor LED
1 259,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: MSI
- Certification: EC EPREL 2150160
- Ean: 4711377238182
- Gtin: 4711377238182
- Producer: MSI
MONITOR LCD 27"/PRO MP275QPDG MSI
1 603,99 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Model PRO MP275QPDG "27""" Business Swivel Pivot Możliwość dostosowania wysokości Przechylenie Display Matowy Panel IPS Resolution 2560x1440 Form factor 0.672916667 Częstotliwość odświeżania 100Hz Jas...
Przejdź do sklepu >
Monitor MSI 27" PRO MP275QPDG IPS WQHD 100Hz 2xHDMI 2xDP HUB głośniki
1 539,68 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Pro MP275QPDG monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Wide Quad HD LCD Czarny Długość przekątnej ekranu: 68,6 cm (27"), Rozdzielczość: 2560 x 1440 px, Typ HD: Wide Quad HD, Technologia wyświ...
Przejdź do sklepu >
MONITOR PRO MP275QPDG
1 259,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor Lcd 27''/PRO MP275QPDG Msi
1 684,89 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Produkt fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany przez producenta. Monitor LCD 27''/PRO MP275QPDG Msi to zaawansowane urządzenie dedykowane zarówno dla profesj...
- Gtin: 4711377238182
- Old_price: 1315.21
- Sale_price: 1516.40
Monitor Led 27" Msi Pro MP275QPDG
1 299,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Specyfikacja techniczna: Przeznaczenie produktu: Do domu i biura (Home Office) Przekątna ekranu: 27" Powłoka matrycy: Matowa Rodzaj matrycy: LED, IPS Typ ekranu: Płaski Monitor bezramkowy: Tak Rozdzie...
- Czas reakcji: 4
- Częstotliwość odświeżania: 100
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Jasność: 250
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod producenta: PRO MP275QPDG
- Kolor: czarny
- Kontrast statyczny (x:1): 1300
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: MSI
- Model: PRO MP275QPDG
- Powłoka matrycy: matowa
- Proporcje obrazu: 16:9
- Przekątna ekranu: 69
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 2560 x 1440
- Rozmiar plamki: 0.23
- Standard vesa: 100 x 100
- Technologie: HDR
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Załączone wyposażenie: skrócona instrukcja obsługi
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 100 Hz |
| Dodatkowe dane | wąska ramka, technologia Adaptive-Sync, HDR Ready |
| Dodatkowe opcje | HDR, pivot, głośniki, wbudowana kamera, USB, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, regulacja wysokości, wąska ramka, wbudowana kamera |
| Głębokość | 234 mm |
| Głośniki | 2 x 2 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, standardowa |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | tak |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 2 |
| Mikrofon | tak |
| Model (wariantowanie) | MSI PRO MP275QPDG |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0 W |
| Pobór mocy w trybie włączenia | 0 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 614 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 7,05 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel USB-B, kabel USB-C, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 579 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 2, HDMI 2.0 x 2, USB 3.2 x 4, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, wyjście liniowe audio, USB 3.2 Typ B x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 5 |
| Zużycie energii HDR | 34 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 26 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1180,54 zł
Aktualna cena od 1259,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 1180,54 zł | Ole Ole! | - |
| 03.02.2026 | 1299,00 zł | Amazon.pl | 118 zł |
| 03.03.2026 | 1299,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 01.04.2026 | 1259,00 zł | Amazon.pl | -40 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1180,54 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1259,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 78 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Msi
Kategoria: MSI Ceny od 1259 zł do 4098.99 zł
EAN: 4711377238182
SKU: 04711377238182
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 259,00 zł
Przejdź do sklepu >






