MSI MPG 321URX QD-OLED 31,5 4K 240Hz 0,03ms Gamingowy Monitor OLED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
2 699,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 6
, MSI MPG 321URX QD OLED to gamingowy monitor o przekątnej 31,5 cala, oferujący rozdzielczość 4K i częstotliwość odświeżania 240 Hz. Dzięki technologii QD-OLED za... rozwiń
MSI MPG 321URX QD-OLED 31,5" 4K 240Hz 0,03ms Gamingowy Monitor OLED
2 699,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Certyfikat Vesa DisplayHDR:DisplayHDR 400 True Black;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:0,03 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:240 Hz;Dual Mode:nie;Ekran ...
- Brand: MSI
- Ean: 4711377157698
- Gtin: 4711377157698
- Producer: MSI
MSI MPG 321URX QD-OLED 31,5" 4K 240Hz 0,03ms Gamingowy Monitor OLED
2 699,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: MSI
- Certification: EC EPREL 1879896
- Ean: 4711377157698
- Gtin: 4711377157698
- Producer: MSI
Monitor 31.5 cala MPG 321URX QD-OLED QD-OLED/LED/UHD/Flat/240Hz/czarny
3 949,06 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor gamingowy / monitor LCD MSI MPG 321URX QD-OLED 31.5" to zaawansowany monitor gamingowy LCD z nowoczesnym panelem QD-OLED, który łączy bardzo wysoką jakość obrazu z wyjątkowo wysoką wydajnością...
- Czas reakcji [ms]: 0.03 ms
- Częstotliwość: 240 Hz
- Ekran obrotowy (pivot): Tak
- Format: 16:9
- Głośniki: Nie
- Hdr: G
- Jasność: 250 cd/m2
- Kolor: Czarny
- Kontrast statyczny: 1500000:1
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
- Matryca: OLED
- Ochrona oczu: filtr światła niebieskiego - Low Blue Light ,, panel antyodblaskowy
- Powłoka matrycy: Matowa
- Producer: MSI
- Przekątna: 31.5"
- Rozdzielczość: 3840 x 2160
- Tuner tv: Nie
- Wielkość plamki: 0.181 mm
- Złącza: HDMI 2.1 x 2, Wyjście liniowe audio, DisplayPort 1.4a x 1, USB x 2, USB Type-C x 1
MSI MPG 321URX QD-OLED monitor komputerowy 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pikseli 4K Ultra HD QDOLED Czarny
2 699,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
MSI Monitor 31.5 cala MPG 321URX QD-OLED QD-OLED/LED/UHD/Flat/240Hz/czarny
3 241,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
MPG 321URX QD-OLED Panel QD-OLED 3. generacji - zachwycająca jakość obrazu i krótki czas reakcji. Wyjątkowo krótki, 0,03-milisekundowy czas reakcji GtG matry...
- Gtin: 4711377157698
- Old_price: 2699.00
- Sale_price: 2699.00
Monitor Oled 4K Msi Mpg 321URX Qd-oled 31,5'' 240Hz 0,03ms Hdr AI-Vision
3 234,88 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor Oled 4K Msi Mpg 321URX Qd-oled 31,5'' 240Hz 0,03ms Hdr AI-Vision
- Częstotliwość odświeżania: 240
- Ean (gtin): 4711377157698
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 24.2
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: G
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: 4711377157698
- Kontrast dynamiczny (x:1): 100000000
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: MSI
- Model: MPG 321URX QD-OLED
- Przekątna ekranu: 80
- Rodzaj podświetlania: OLED
- Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160
- Rozmiar plamki: 0.18
- Standard vesa: 100 x 100
- Typ matrycy: OLED
- Waga z podstawą: 9.6
- Wysokość produktu z podstawą: 48.3
- Złącza: HDMI, USB 2.0 typ A, DisplayPort, wyjście audio (minijack 3,5 mm), USB 3.1 typ C
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,03 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 240 Hz |
| Dodatkowe dane | technologia AMD FreeSync Premium Pro, przełącznik KVM, tryb konsoli, technologia QD Premium Color, technologia AI Vision, VESA ClearMR 13000 |
| Dodatkowe opcje | HDR, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 242 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | MSI MPG URX QD-OLED |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 80 cm |
| Przekątna ekranu | 80 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | QD-OLED |
| Rodzaj podświetlenia | OLED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Szerokość | 718 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 9,6 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,18 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel USB, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 483 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | HDMI 2.1 x 2, DisplayPort x 1, USB 3.1 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, USB 2.0 x 3, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 4 |
| Zużycie energii HDR | 44 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 44 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 3199,00 zł
Aktualna cena od 2699,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 4099,00 zł | Amazon.pl | - |
| 03.09.2025 | 4099,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 4099,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 3899,00 zł | Amazon.pl | -200 zł |
| 03.12.2025 | 3704,00 zł | RTV EURO AGD | -195 zł |
| 03.01.2026 | 3496,85 zł | Amazon.pl | -207 zł |
| 03.02.2026 | 3485,00 zł | Amazon.pl | -11 zł |
| 03.03.2026 | 3485,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 3199,00 zł | Ole Ole! | -286 zł |
| 03.05.2026 | 3199,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 16.05.2026 | 2699,00 zł | Amazon.pl | -500 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3199,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2699,00 zł na dzień 16.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 500 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Msi
Kategoria: MSI Ceny od 2699 zł do 3949.06 zł
EAN: 4711377157698
SKU: OI_392291933
Polecana ofertaRTV EURO AGD
2 699,00 zł
Przejdź do sklepu >





