Nordlux Grant lampa stolowa mosiądz, model 46635025
Polecana ofertamistrzlamp.pl
267,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Nordlux Grant Lampa Stołowa Brass to elegancka lampa, która dodaje stylu każdemu wnętrzu. Wykonana z mosiądzu, posiada matowy klosz ze szkła, który równomiernie... rozwiń
Lampa Stołowa Nordlux, Grant, złoty mosiężny, salon, metal
267,00 zł
Sprzedawca: mistrzlamp.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Grant Lampa Stołowa Brass to niezwykle delikatna i rozkoszna lampa, która nadaje wyrafinowany i stylowy wygląd, który pięknie rozprzestrzenia się na otoczenie. Lampa składa się po prostu z monochromat...
Przejdź do sklepu >
Lampa stołowa GRANT NO46635025 Nordlux
273,88 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: NO46635025
- Ean: 5701581407985
Nordlux Lampa stołowa Grant, mosiężny / złoty, salon / jadalnia, metal
294,00 zł
Sprzedawca: lampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Ean: 5701581407985
- Kolor: mosiężny, biały opalowy
- Producer: Nordlux
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 10 cm - 20 cm |
|---|---|
| Długość [cm] | 20 |
| Ilość kloszy | 1 |
| Ilość żarówek | 1 |
| Ilość żarówek w lampie | 1 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kod produktu | 46635025 |
| Kolor | Mosiądz |
| Kształt oprawy | Kulisty |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Maksymalna moc żarówki [W] | 40w |
| Materiał | Metal |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Napięcie wejściowe | 230v |
| Regulacja kąta światła | Brak |
| Regulacja wysokości | Brak |
| Rodzaj żarówki gwint | E14 |
| Stopień szczelności (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 12 cm - 20 cm |
| Szerokość [cm] | 14,5 |
| Ściemniacz w zestawie | Brak |
| Tagi | Stojąca |
| Waga gabarytowa w gramach | 1523.17 |
| Waga [kg] | 1,06 |
| Wysokość | 35 cm - 50 cm |
| Wysokość [cm] | 41 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 37,5 |
| Źródło światła w komplecie | Brak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 235,00 zł
Aktualna cena od 267,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 273,88 zł | MLAMP.pl | - |
| 03.06.2025 | 273,88 zł | MLAMP.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 272,70 zł | MLAMP.pl | -1 zł |
| 03.08.2025 | 251,97 zł | MLAMP.pl | -20 zł |
| 03.09.2025 | 295,00 zł | mistrzlamp.pl | 43 zł |
| 03.10.2025 | 295,00 zł | mistrzlamp.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 255,00 zł | mistrzlamp.pl | -40 zł |
| 03.12.2025 | 235,00 zł | mistrzlamp.pl | -20 zł |
| 03.01.2026 | 235,00 zł | mistrzlamp.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 235,00 zł | mistrzlamp.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 250,00 zł | mistrzlamp.pl | 15 zł |
| 03.04.2026 | 254,00 zł | mistrzlamp.pl | 4 zł |
| 01.05.2026 | 267,00 zł | mistrzlamp.pl | 13 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 235,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 267,00 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 32 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Nordlux
Kategoria: Nocne Ceny od 267 zł do 294 zł
EAN: 5701581407985
SKU: OI_381057324
Polecana ofertamistrzlamp.pl
267,00 zł
Przejdź do sklepu >


