Norton Clipper pilarka ukosowa CWM 254 tarcza 254mm moc 1800W
Polecana ofertaMedia Expert
1 469,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Norton Clipper CWM 254 to piła ukosowa o mocy 1800 W i średnicy tarczy 254 mm, przeznaczona do cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych. Wyposażona w laser i... rozwiń
NORTON CLIPPER Pilarka ukosowa CWM 254 średnica tarczy 254mm 1800W
1 469,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Piła ukosowa marki Norton jest przeznaczona do cięcia ukośnego i kątowego elementów drewnianych i drewnopochodnych. To wydajne i wytrzymałe elektronarzędzie, które sprawdzi się w zastosowaniach profes...
- Code: 70184608464
- Ean: 5450248774211
- Producer: NORTON CLIPPER
Norton Clipper CWM 254 Ukośnica
1 469,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Gwarancja:24 miesiące;Kąt cięcia pionowy:0 ;Kąt cięcia poziomy:0 ;Maks. wymiary elementu obrabianego:0 mm;Maks. wysokość cięcia (45 ):0 mm;Maks. wysokość cięcia (90 ):0 mm;Moc nominalna:1800 W;Poziom ...
- Brand: Norton Clipper
- Ean: 5450248774211
- Gtin: 5450248774211
- Producer: Norton Clipper
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Gwarancja | 24 miesiące |
|---|---|
| Kąt cięcia pionowy | 0 |
| Kąt cięcia poziomy | 0 |
| Maks. wymiary elementu obrabianego | 0 mm |
| Maks. wysokość cięcia (45 ) | 0 mm |
| Maks. wysokość cięcia (90 ) | 0 mm |
| Moc nominalna | 1800 W |
| Poziom hałasu | 104 dB |
| Prędkość bez obciążenia | 4500 obr/min |
| Przeznaczenie | do użytku domowego |
| Średnica otworu tarczy | 30 mm |
| Średnica tarczy | 254 mm |
| Ustawienie kąta L (lewy) | 45 |
| Ustawienie kąta P (prawy) | 45 |
| Ustawienie nachylenia | 0 |
| Waga | 20,5 kg |
| Wartość emisji drgań ah | 2,5 m/s |
| Wydajność cięcia (45 /90 ) | 0 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1349,00 zł
Aktualna cena od 1469,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1469,00 zł | Media Expert | - |
| 03.07.2025 | 1469,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1349,00 zł | Media Expert | -120 zł |
| 03.09.2025 | 1469,00 zł | Media Expert | 120 zł |
| 03.10.2025 | 1469,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1469,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1395,00 zł | RTV EURO AGD | -74 zł |
| 03.01.2026 | 1469,00 zł | Media Expert | 74 zł |
| 03.02.2026 | 1469,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1469,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 04.04.2026 | 1469,00 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1349,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1469,00 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 120 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Norton Clipper
Kategoria: Ukośnice Cena: 1469 zł
EAN: 5450248774211
SKU: 70184608464
Polecana ofertaMedia Expert
1 469,00 zł
Przejdź do sklepu >

