Nowodvorski kinkiet ARM LED M 65cm 10W ciepła barwa 3000K czarny metal 10366
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
329,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Nowodvorski kinkiet ARM LED M 3000K 10366 to stylowe oświetlenie o industrialnym designie, wykonane z lakierowanego aluminium i tworzywa sztucznego. Emituje cie... rozwiń
Kinkiet ARM LED M 3000K 10366 - Nowodvorski
329,00 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: 10366/NW
- Ean: 5903139103664
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła LED | Biała ciepła |
|---|---|
| Długość | 60 cm - 80 cm |
| Długość (cm) | 65 |
| Dodatkowy kolor | Biały |
| Jasność | 300 lm - 400 lm |
| Jasność (Lm) | 360 |
| Kąt świecenia (dot. LED) | 100 |
| Kolor | Czarny |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Tak |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 10 |
| Materiał | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne pc |
| Napięcie zasilania | 220-230v |
| Przeznaczenie | Salon |
| Rodzaj montażu | Montaż bezpośredni |
| Rodzaj źródła światła | Led |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Industrialny |
| Temperatura barwowa (K) | 3000k |
| Wysokość | Do 10 cm |
| Wysokość (cm) | 5.5 |
| Żywotność LED | 30000h - 50000h |
| Żywotność LED (h) | 30000h |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 233,22 zł
Aktualna cena od 329,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 299,00 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.05.2025 | 233,22 zł | PolskieLampy.pl | -65 zł |
| 03.06.2025 | 255,96 zł | PolskieLampy.pl | 22 zł |
| 03.07.2025 | 299,00 zł | Nowodvorski Lampy | 43 zł |
| 03.08.2025 | 299,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.09.2025 | 299,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.10.2025 | 299,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.11.2025 | 299,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.12.2025 | 279,65 zł | PolskieLampy.pl | -19 zł |
| 03.01.2026 | 299,00 zł | Phenomena Light | 19 zł |
| 03.02.2026 | 299,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.03.2026 | 329,00 zł | PolskieLampy.pl | 30 zł |
| 01.04.2026 | 329,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 233,22 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 329,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 96 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Nowodvorski
Cena: 329 zł
EAN: 5903139103664
SKU: 10366/NW
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
329,00 zł
Przejdź do sklepu >
