Nowodvorski lampa liniowa FOCUS OUT LED 15W 4000K do szyn magnetycznych LVM czarna 10645
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
275,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Nowoczesna lampa liniowa Nowodvorski LVM Focus Out LED to doskonałe rozwiązanie do systemów magnetycznych. Wykonana z lakierowanego aluminium, oferuje neutralne... rozwiń
Łamana lampa liniowa do szyn magnetycznych LVM FOCUS OUT LED 15W 4000K 10645 - Nowodvorski
275,00 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: 10645/NW
- Ean: 5903139106450
Focus Out Led 15W 4000K 10645 czarna oprawa liniowa do szyn LVM Nowodvorski
275,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Nowodvorski Reflektor szynowy liniowy do systemu magnetycznego 48V LVM FOCUS OUT LED 15W 4000K 10645 Najważniejsze cechy produktu ✅ Liniowa oprawa LED – moc 15 W ✅ Skupiona wiązka światła – kąt 30° ✅ ...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła LED | Biała neutralna |
|---|---|
| Długość | 30 cm - 40 cm |
| Długość (cm) | 39.5 |
| Jasność | 1400 lm - 1600 lm |
| Jasność (Lm) | 1400 |
| Kąt świecenia (dot. LED) | 30 |
| Kolor | Czarny |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Tak |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 15 |
| Materiał | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie zasilania | 48v |
| Rodzaj montażu | Do systemu magnetycznego |
| Rodzaj źródła światła | Led |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | Do 10 cm |
| Szerokość (cm) | 5.5 |
| Temperatura barwowa (K) | 4000k |
| Wymienne źródło światła | Nie |
| Wysokość | 10 cm - 20 cm |
| Wysokość (cm) | 10 |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Żywotność LED | 30000h - 50000h |
| Żywotność LED (h) | 30000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 213,95 zł
Aktualna cena od 275,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 275,00 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.05.2025 | 275,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.06.2025 | 213,95 zł | PolskieLampy.pl | -61 zł |
| 03.07.2025 | 275,00 zł | Phenomena Light | 61 zł |
| 03.08.2025 | 275,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 275,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 275,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 275,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 233,75 zł | PolskieLampy.pl | -41 zł |
| 03.01.2026 | 275,00 zł | Phenomena Light | 41 zł |
| 03.02.2026 | 275,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 275,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 02.04.2026 | 275,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 213,95 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 275,00 zł na dzień 02.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 61 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Nowodvorski
Kategoria: Nowodvorski Cena: 275 zł
EAN: 5903139106450
SKU: 10645/NW
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
275,00 zł
Przejdź do sklepu >

