Nowodvorski lampa liniowa do szyn magnetycznych LVM FOCUS LED 15W 4000K czarna 10643
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
239,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Lampa liniowa Nowodvorski LVM Focus LED 15W to doskonałe rozwiązanie do systemów magnetycznych. Wykonana z lakierowanego aluminium, oferuje neutralną białą barw... rozwiń
Lampa liniowa do szyn magnetycznych LVM FOCUS LED 15W 4000K 10643 - Nowodvorski
239,00 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: 10643/NW
- Ean: 5903139106436
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła LED | Biała neutralna |
|---|---|
| Długość | 30 cm - 40 cm |
| Długość (cm) | 39.5 |
| Jasność | 1400 lm - 1600 lm |
| Jasność (Lm) | 1400 |
| Kąt świecenia (dot. LED) | 30 |
| Kolor | Czarny |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Tak |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 15 |
| Materiał | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie zasilania | 48v |
| Przeznaczenie | Dom |
| Rodzaj lampy zewnętrznej | Magnetyczna |
| Rodzaj montażu | Do systemu magnetycznego |
| Rodzaj źródła światła | Led |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Industrialny |
| Szerokość | Do 10 cm |
| Szerokość (cm) | 2.2 |
| Temperatura barwowa (K) | 4000k |
| Wysokość | Do 10 cm |
| Wysokość (cm) | 4.2 |
| Żywotność LED | 30000h - 50000h |
| Żywotność LED (h) | 30000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 185,94 zł
Aktualna cena od 239,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 239,00 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.05.2025 | 186,42 zł | PolskieLampy.pl | -52 zł |
| 03.06.2025 | 185,94 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 239,00 zł | Phenomena Light | 53 zł |
| 03.08.2025 | 239,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 239,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 239,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 239,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.12.2025 | 203,15 zł | PolskieLampy.pl | -35 zł |
| 03.01.2026 | 239,00 zł | Phenomena Light | 35 zł |
| 03.02.2026 | 239,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 239,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 04.04.2026 | 239,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 185,94 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 239,00 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 53 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Nowodvorski
Cena: 239 zł
EAN: 5903139106436
SKU: 10643/NW
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
239,00 zł
Przejdź do sklepu >
