Nowodvorski plafon sufitowy GAP 9385 biały metalowa oprawa LED 24W 3000K
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
199,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Lampa sufitowa Nowodvorski Gap 9385 to eleganckie oświetlenie, które doskonale wpasuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza. Wykonana z lakierowane... rozwiń
Lampa sufitowa GAP 9385 - Nowodvorski
199,00 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: 9385/NW
- Ean: 5903139938594
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | 10 cm - 20 cm |
|---|---|
| Długość (cm) | 11 |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Kolor | Biały |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Nie |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 10 |
| Materiał | Aluminium lakierowane |
| Napięcie zasilania | 220-230v |
| Przeznaczenie | Salon |
| Rodzaj lampy | Lampa sufitowa |
| Rodzaj montażu | Montaż bezpośredni |
| Rodzaj źródła światła | Gu10 r50 |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | Do 10 cm |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Wysokość | 10 cm - 20 cm |
| Wysokość (cm) | 10 |
| Żarówka | Gu10-standard |
| Żarówka w zestawie | Nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 154,82 zł
Aktualna cena od 199,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 155,22 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.06.2025 | 154,82 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 44 zł |
| 03.08.2025 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 199,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.12.2025 | 169,15 zł | PolskieLampy.pl | -29 zł |
| 03.01.2026 | 199,00 zł | Phenomena Light | 29 zł |
| 03.02.2026 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 19.04.2026 | 199,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 154,82 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 199,00 zł na dzień 19.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 44 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Nowodvorski
Cena: 199 zł
EAN: 5903139938594
SKU: 9385/NW
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
199,00 zł
Przejdź do sklepu >
