Nowodvorski plafon Viviane czarny nowoczesny 6390
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Nowoczesna lampa sufitowa Viviane 6390 od Nowodvorski to eleganckie oświetlenie do salonu. Wykonana z tkaniny i szkła, w klasycznej czarno-białej kolorystyce, p... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Dodatkowy kolor | Biały |
|---|---|
| Ilość punktów światła | 3 |
| Ilość sekcji świetlnych | 1 |
| Kolor | Czarny |
| Lampa ze zintegrowanym źródłem światła LED | Nie |
| Maksymalna moc na punkt świetlny (W) | 25 |
| Materiał | Tkanina |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Napięcie zasilania | 220-230v |
| Przeznaczenie | Salon |
| Rodzaj montażu | Mostek |
| Rodzaj źródła światła | E27 |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 40 cm - 60 cm |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Wysokość | 30 cm - 40 cm |
| Wysokość (cm) | 30 |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm - 20 cm |
| Wysokość klosza / abażura (cm) | 16 |
| Żarówka | E27-standard |
| Żarówka w zestawie | Nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 434,90 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 436,02 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.06.2025 | 434,90 zł | PolskieLampy.pl | -1 zł |
| 03.07.2025 | 559,00 zł | Nowodvorski Lampy | 124 zł |
| 03.08.2025 | 559,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 559,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 559,00 zł | Abanet | 0 zł |
| 03.11.2025 | 559,00 zł | Nowodvorski Lampy | 0 zł |
| 03.12.2025 | 458,38 zł | Abanet | -100 zł |
| 03.01.2026 | 559,00 zł | Phenomena Light | 100 zł |
| 03.02.2026 | 559,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.03.2026 | 559,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 559,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 434,90 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię