-7%
Patriot Signature DDR5 16GB 4800MHz CL40 Szara pamięć RAM UDIMM PSD516G480081
Polecana ofertaESUS IT
1 174,02 zł
Przejdź do sklepu >
1 263,85 zł *
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 1 263,85 zł
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Patriot Signature DDR5 16GB 4800 CL40 to wydajna pamięć RAM dla komputerów, oferująca szybkie taktowanie 4800 MHz. Wykonana w standardzie DDR5, zapewnia płynne ... rozwiń
Pamięć RAM 1x 16GB Patriot NON-ECC UNBUFFERED DDR5 4800MHz PC5-38400 UDIMM PSD516G480081
1 174,02 zł
Sprzedawca: ESUS IT
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Code: PSD516G480081
- Częstotliwość: 4800MHz
- Grupowanie: 16GB_D5_NON_ECC_4800_1Rx8
- Gwarancja: 2 lata
- Informacje o bezpieczenstwie: CE
- Liczba modułów: 1
- Napięcie (v): 1.1
- Obsługa ecc: nie
- Opóźnienie (cycle latency): 40
- Oznaczenie producenta: PSD516G480081
- Producent tłumacz: Patriot
- Producent: Patriot
- Producer: Patriot
- Rank: 1Rx8
- Rejestrowanie (ecc registered): nie
- Rodzaj pamięci: NON-ECC
- Rozmiar: uniwersalny
- Szybkość modułu: PC5-38400
- Typ produktu: Pamięć RAM
- Typ: DDR5
- Złącze: 288 pin
Patriot Memory PATRIOT DDR5 16GB SIGNATURE 4800MHz CL40
1 122,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS Długość: 1,2 cm Długość produktu: 0,2 cm EAN: 814914029114 Gwarancja: Gwarancja wieczysta Kod Producenta: PSD516G480081 kolor produktu: Czarny Op...
- Code: PSD516G480081
- Ean: 814914029114
- Kod_producenta: PSD516G480081
- Producer: Patriot Memory
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 4800 MHz |
|---|---|
| Dodatkowe dane | 0 |
| Gwarancja | wieczysta |
| Kolor | szary |
| Liczba kości | 1 x 16 GB |
| Model wariantowanie | Patriot Signature DDR5 |
| Obsługa ECC | nie |
| Opóźnienie CL | 40 |
| Podświetlenie | nie |
| Przeznaczenie | komputery |
| Radiator | nie |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rozmiar pamięci | 16 GB |
| Standard | DDR5 |
| Taktowanie | 4800 MHz |
| Typ pamięci RAM (relacje) | DDR5 4800 Mhz |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 172,00 zł
Aktualna cena od 1122,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 187,99 zł | Akces-Markt | - |
| 03.06.2025 | 184,99 zł | Akces-Markt | -3 zł |
| 03.07.2025 | 172,00 zł | Servecom.pl | -12 zł |
| 03.08.2025 | 192,99 zł | Akces-Markt | 20 zł |
| 03.09.2025 | 276,10 zł | ESUS IT | 83 zł |
| 03.10.2025 | 214,99 zł | Akces-Markt | -61 zł |
| 03.01.2026 | 973,99 zł | Akces-Markt | 759 zł |
| 03.02.2026 | 1164,99 zł | Akces-Markt | 191 zł |
| 03.03.2026 | 1029,99 zł | Akces-Markt | -135 zł |
| 03.04.2026 | 1122,99 zł | Akces-Markt | 93 zł |
| 01.05.2026 | 1122,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 172,00 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1122,99 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 951 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Patriot
Kategoria: 16GB Ceny od 1122.99 zł do 1174.02 zł
EAN: 0814914029114
SKU: PSD516G480081
Polecana ofertaESUS IT
1 174,02 zł
Przejdź do sklepu >
1 263,85 zł *
* Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 1 263,85 zł

