Peterson Mały, skórzany portfel męski bez zapięcia zewnętrznego PTN 22304-VT-E
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Męski portfel Peterson PTN 22304 VT E to elegancki dodatek z czarnej, gładkiej skóry naturalnej. Wyposażony w technologię RFID BLOCKING SYSTEM, chroni Twoje kar... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Dowód rejestracyjny | Nie mieści |
|---|---|
| Grubość | 2,5 cm |
| Ilość przegródek na karty | 1-5 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na zatrzask |
| Kolor główny | Czarny |
| Kolor okuć | Złoty |
| Material | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Męska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Mała |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
| Zamknięcie | Bez zapięcia |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 89,10 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.06.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 99,00 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 94,99 zł | Skorzana.com | -4 zł |
| 03.11.2025 | 94,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 89,10 zł | torebki-skorzane.pl | -5 zł |
| 03.01.2026 | 95,99 zł | Skorzana.com | 6 zł |
| 03.02.2026 | 99,00 zł | Skorzana.com | 3 zł |
| 03.03.2026 | 93,96 zł | torebki-skorzane.pl | -5 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 89,10 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię