Peterson PTN 304P 02 portfel skórzany czarny męski patriotyczny z orłem Polski
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Peterson patriotyczny portfel skórzany czarny PTN 304P 02 to elegancki dodatek dla mężczyzn ceniących jakość i funkcjonalność. Wykonany z naturalnej skóry, ofer... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | High quality |
|---|---|
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
| Format A4 | Nie |
| Grubość | 2,5 cm |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na zatrzask |
| Kolor główny | Czarny |
| Kolor okuć | Mosiężny |
| Material | Skóra naturalna |
| Materiał | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Męska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 12 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 9 cm |
| Wzór | Tłoczenie |
| Zamknięcie | Bez zapięcia |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 85,84 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 104,00 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.07.2025 | 104,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 98,80 zł | Skorzana.com | -5 zł |
| 03.09.2025 | 104,00 zł | Skorzana.com | 5 zł |
| 03.10.2025 | 99,99 zł | Skorzana.com | -4 zł |
| 03.11.2025 | 104,00 zł | torebki-skorzane.pl | 4 zł |
| 03.12.2025 | 85,84 zł | Skorzana.com | -18 zł |
| 03.01.2026 | 133,28 zł | Empik.com | 47 zł |
| 03.02.2026 | 133,28 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 104,00 zł | torebki-skorzane.pl | -29 zł |
| 03.04.2026 | 98,99 zł | Skorzana.com | -5 zł |
| 03.05.2026 | 119,00 zł | Empik.com | 20 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 85,84 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię