Peterson Plecak damski PTN PLEC-ALE-2 j. brązowy
Polecana ofertaSkorzana.com
127,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Cechy szczególne: Kieszeń zewnętrzna; Format A4: Mieści; Głębokość: 10 cm; Ilość kieszeni: 5
Plecak damski Peterson PTN PLEC-ALE-2 j. brązowy
127,99 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Cechy szczególne#2: kieszeń na suwak
- Cechy szczególne: kieszeń zewnętrzna
- Code: [DH] PTN PLEC-ALE-2
- Gabaryt inpost: A
- Głębokość: 10 cm
- Ilość kieszeni: 5
- Ilość komór: 1
- Kolor okuć: złoty
- Maksymalna długość szelek: 85 cm
- Marka: Peterson
- Materiał: skóra ekologiczna
- Podszewka: Tak
- Producer: Peterson
- Płeć: Kobieta
- Szerokość: 24 cm
- Tłumaczenia#2: fre
- Tłumaczenia#3: rus
- Tłumaczenia: eng
- Waga gabarytowa w gramach: 1320
- Wysokość uchwytu: 8 cm
- Wysokość: 33 cm
Plecak damski skóra ekologiczna z kieszonkami Peterson
123,15 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Plecak damski skóra ekologiczna z kieszonkami Peterson Miejski plecaczek damski Peterson Stylowy plecaczek to niewątpliwie MUST-HAVE w garderobie każdej Kob...
- Gtin: 5903051206726
- Old_price: 120.99
- Sale_price: 123.15
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń zewnętrzna |
|---|---|
| Format A4 | Mieści |
| Głębokość | 10 cm |
| Ilość kieszeni | 5 |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor Główny | Jasny brązowy |
| Kolor okuć | Złoty |
| Kształt | Inny |
| Maksymalna długość szelek | 85 cm |
| Płeć | Damska |
| Podszewka | Tak |
| Sposób noszenia | Na szelkach |
| Sposób zamykania | Suwak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 24 cm |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 33 cm |
| Wysokość uchwytu | 8 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 113,79 zł
Aktualna cena od 123,15 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 116,99 zł | Skorzana.com | - |
| 03.09.2025 | 123,12 zł | Empik.com | 6 zł |
| 03.10.2025 | 117,99 zł | Skorzana.com | -5 zł |
| 03.11.2025 | 117,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 118,99 zł | Skorzana.com | 1 zł |
| 03.01.2026 | 113,79 zł | Empik.com | -5 zł |
| 03.02.2026 | 113,79 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 123,15 zł | Skorzana.com | 9 zł |
| 03.04.2026 | 123,15 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 30.04.2026 | 123,15 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 113,79 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 123,15 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 9 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Peterson Ceny od 123.15 zł do 127.99 zł
EAN: 5903051206726
SKU: [DH] PTN PLEC-ALE-2
Polecana ofertaSkorzana.com
127,99 zł
Przejdź do sklepu >

