Peterson portfel damski PTN 012-WEI skórzany czarny, kieszenie na karty, monety, RFID, elegancki, damski, kolekcja Peterson
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Peterson portfel damski PTN 012 WEI w kolorze czarnym to stylowy dodatek wykonany z trwałej skóry ekologicznej. Posiada ponad 10 przegródek na karty, zamykaną n... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
|---|---|
| Grubość | 2,5 cm |
| Ilość przegródek na karty | 10+ |
| Kieszeń na monety | Zamykana na suwak |
| Kolor główny | Czarny |
| Kolor okuć | Złoty |
| Material | Skóra ekologiczna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Średnia |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
| Zamknięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 40,49 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 51,30 zł | Skorzana.com | - |
| 03.09.2025 | 54,00 zł | Skorzana.com | 2 zł |
| 03.10.2025 | 51,96 zł | torebki-skorzane.pl | -2 zł |
| 03.11.2025 | 51,96 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 46,76 zł | torebki-skorzane.pl | -5 zł |
| 03.01.2026 | 51,96 zł | torebki-skorzane.pl | 5 zł |
| 03.02.2026 | 40,49 zł | Skorzana.com | -11 zł |
| 03.03.2026 | 54,00 zł | Skorzana.com | 13 zł |
| 03.04.2026 | 54,00 zł | Skorzana.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 40,49 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię