Peterson Portfel damski PTN 013-HB beżowa
Polecana ofertaEmpik.com
89,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Peterson portfel damski PTN 013 HB beżowy to elegancki dodatek wykonany ze skóry ekologicznej. Posiada 6-10 przegródek na karty, kieszeń na monety zamykaną na s... rozwiń
Stylowy portfel damski ze skóry ekologicznej z ochroną kart RFID Peterson, beżowy
89,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Piękny beżowy portfel damski Peterson # Polska marka Produkt znanej i cenionej polskiej marki z wieloletnią tradycją # Trwały materiał Portfel zos...
- Gtin: 5903051228384
- Old_price: 51.99
- Sale_price: 47.99
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
|---|---|
| Grubość | 3 cm |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na suwak |
| Kolor główny | Beżowy |
| Kolor okuć | Złoty |
| Material | Skóra ekologiczna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 13 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Średnia |
| Wysokość | 9 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
| Zamknięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 49,99 zł
Aktualna cena od 89,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 89,99 zł | Empik.com | - |
| 03.07.2025 | 89,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.08.2025 | 89,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.09.2025 | 89,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 55,96 zł | torebki-skorzane.pl | -34 zł |
| 03.11.2025 | 55,96 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 50,37 zł | torebki-skorzane.pl | -5 zł |
| 03.01.2026 | 55,96 zł | torebki-skorzane.pl | 5 zł |
| 03.02.2026 | 55,96 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 55,96 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 55,96 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.05.2026 | 49,99 zł | Skorzana.com | -5 zł |
| 31.05.2026 | 89,99 zł | Empik.com | 39 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 49,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 89,99 zł na dzień 31.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 40 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Peterson Cena: 89.99 zł
EAN: 5903051228384
SKU: OI_390224799
Polecana ofertaEmpik.com
89,99 zł
Przejdź do sklepu >
