Peterson portfel patriotyczny PTN 317PW 01 2 1 4 skóra brązowy
Polecana ofertaSkorzana.com
99,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Cechy szczególne: Kieszeń na suwak; Dowód rejestracyjny: Mieści; Fason: Rozbudowany; Format A4: Nie
Portfel patriotyczny Peterson PTN 317PW-01 2-1-4 brązowy
99,99 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Code: [DH] PTN 317PW-01 2-1-4
- Gabaryt inpost: A
- Ilość przegródek na karty: 6-10
- Kieszeń na monety: zamykana na zatrzask
- Kolor główny: brązowy
- Kolor okuć: złoty
- Kolor: brązowy
- Marka: Peterson
- Materiał#2: skóra naturalna zamsz/nubuk
- Materiał#3: materiał
- Materiał: skóra naturalna
- Ochrona rfid: tak
- Orientacja: pionowa
- Pudełko: tak
- Płeć#2: Mężczyzna
- Płeć: męska
- Styl: miejski/casual
- Typ: portfel
- Wielkość: duża
- Wzór: tłoczenie
- Zamknięcie: bez zapięcia
Duży portfel męski patriotyczny powstaniec flaga Polski skóra naturalna Peterson, brązowy
124,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
PETERSON portfel męski patriotyczny skóra prezent PETERSON portfel męski skórzany patriotyczny Powstanie Warszawskie 1944 # Najwyższa jakość i precyzja wy...
- Gtin: 5903051175107
- Old_price: 99.00
- Sale_price: 95.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń na suwak |
|---|---|
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
| Fason | Rozbudowany |
| Format A4 | Nie |
| Grubość | 2,5 cm |
| Ilość kieszeni | 2 |
| Ilość komór | 2 |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kieszeń na monety | Zamykana na zatrzask |
| Kolor Główny | Brązowy |
| Kolor okuć | Złoty |
| Marka | Peterson |
| Material | Skóra naturalna |
| Materiał | Materiał |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pionowa |
| Płeć | Męska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 10 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Duża |
| Wykończenie wewnętrzne | Skóra naturalna |
| Wykończenie zewnętrzne | Skóra naturalna |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Wzór | Tłoczenie |
| Zamknięcie | Bez zapięcia |
| Zapięcie | Brak zapięcia |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 89,10 zł
Aktualna cena od 99,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.07.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 98,80 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.09.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 89,10 zł | torebki-skorzane.pl | -9 zł |
| 03.01.2026 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 9 zł |
| 03.02.2026 | 99,00 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 104,00 zł | Skorzana.com | 5 zł |
| 03.04.2026 | 104,00 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.05.2026 | 99,99 zł | Skorzana.com | -4 zł |
| 26.05.2026 | 99,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 89,10 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 99,99 zł na dzień 26.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 11 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Peterson Ceny od 99.99 zł do 124.99 zł
EAN: 5903051175107
SKU: PTN 317PW-01 2-1-4 HUNTER
Polecana ofertaSkorzana.com
99,99 zł
Przejdź do sklepu >

