Peterson Portfel skórzany PTN 42108-SH fioletowy
Polecana ofertaSkorzana.com
105,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Peterson portfel skórzany PTN 42108 SH w kolorze fioletowym to elegancki dodatek dla kobiet ceniących funkcjonalność i styl. Wykonany z naturalnej skóry, oferuj... rozwiń
Portfel skórzany Peterson PTN 42108-SH fioletowy
105,99 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Dowód rejestracyjny: mieści
- Grubość: 3,5 cm
- Ilość przegródek na karty: 10+
- Kieszeń na monety: zamykana na bigiel
- Kolor okuć: złoty
- Kolory - odcienie: Odcienie fioletu
- Materiał zewnętrzny: skóra naturalna
- Ochrona rfid: tak
- Orientacja: pozioma
- Pudełko: tak
- Styl: miejski/casual
- Szerokość: 14 cm
- Tłumaczenia#2: fre
- Tłumaczenia#3: rus
- Tłumaczenia#4: spa
- Tłumaczenia: eng
- Wielkość: średnia
- Wysokość: 9 cm
- Wzór: bez wzoru
- Zamknięcie#2: bigiel
- Zamknięcie: zatrzask
Elegancki portfel damski z lakierowanej skóry naturalnej ochrona RFID Peterson ciemnofioletowy
140,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Elegancki portfel damski z lakierowanej skóry naturalnej ochrona RFID Peterson ciemnofioletowy Nadszedł czas na zmianę portfela? Chciałabyś zaopatrzyć się w ...
- Gtin: 5903051207518
- Old_price: 105.00
- Sale_price: 99.99
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
|---|---|
| Grubość | 3,5 cm |
| Ilość przegródek na karty | 10+ |
| Kieszeń na monety | Zamykana na bigiel |
| Kolor główny | Fioletowy |
| Kolor okuć | Złoty |
| Material | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 14 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Średnia |
| Wysokość | 9 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
| Zamknięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 103,99 zł
Aktualna cena od 105,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 117,96 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.09.2025 | 107,99 zł | Skorzana.com | -9 zł |
| 03.10.2025 | 103,99 zł | Skorzana.com | -4 zł |
| 03.11.2025 | 103,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 103,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 107,99 zł | Skorzana.com | 4 zł |
| 03.05.2026 | 105,99 zł | Skorzana.com | -2 zł |
| 14.05.2026 | 105,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 103,99 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 105,99 zł na dzień 14.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 2 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Peterson Ceny od 105.99 zł do 140.99 zł
EAN: 5903051207518
SKU: PTN 42108-SH
Polecana ofertaSkorzana.com
105,99 zł
Przejdź do sklepu >

