Peterson Portfel skórzany PTN 421431-MD zielony
Polecana ofertaSkorzana.com
125,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Stylowy portfel damski Peterson PTN 421431 MD w zielonym kolorze to połączenie elegancji i funkcjonalności. Wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej, oferuj... rozwiń
Portfel skórzany Peterson [DH] PTN 421431-MD zielony
125,99 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Cechy szczególne: kieszeń na suwak
- Code: [DH] PTN 421431-MD
- Dowód rejestracyjny: mieści
- Ilość przegródek na karty: 10+
- Kieszeń na monety: zamykana na suwak
- Kolor główny: zielony
- Kolor okuć: złoty
- Marka: Peterson
- Materiał: skóra naturalna
- Ochrona rfid: tak
- Orientacja: Pionowa
- Pudełko: tak
- Płeć: Kobieta
- Styl: miejski/casual
- Szerokość: 10 cm
- Typ: portfel
- Wielkość: duża
- Wysokość: 19 cm
- Wzór: roślinny
- Zamknięcie#2: zamek
- Zamknięcie: magnes
Damski skórzany portfel Peterson na magnes pojemna portmonetka na karty z ochroną RFID w kwiaty, zielony
125,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Peterson duży portfel damski skóra naturalna RFID Nadszedł czas na zmianę portfela? Chciałabyś zaopatrzyć się w ten niezbędny, galanteryjny dodatek i wciąż z...
- Gtin: 5903051159459
- Old_price: 125.99
- Sale_price: 109.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń na suwak |
|---|---|
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
| Fason | Portmonetka |
| Format A4 | Nie |
| Grubość | 2,5 cm |
| Ilość kieszeni | 1 |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość przegródek na karty | 10+ |
| Kieszeń na monety | Zamykana na suwak |
| Kolor główny | Zielony |
| Kolor okuć | Złoty |
| Marka | Peterson |
| Material | Skóra naturalna |
| Materiał | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pionowa |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 10 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Duża |
| Wykończenie wewnętrzne | Skóra naturalna |
| Wykończenie zewnętrzne | Skóra naturalna |
| Wysokość | 19 cm |
| Wzór | Roślinny |
| Zamknięcie | Magnes |
| Zapięcie | Suwak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 119,00 zł
Aktualna cena od 125,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 119,00 zł | Empik.com | - |
| 03.03.2026 | 125,99 zł | Empik.com | 6 zł |
| 04.04.2026 | 125,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 119,00 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 125,99 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 7 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Peterson
Kategoria: Peterson Cena: 125.99 zł
EAN: 5903051159459
SKU: [DH] PTN 421431-MD
Polecana ofertaSkorzana.com
125,99 zł
Przejdź do sklepu >

