Peterson portfel skórzany PTN LJ-815 złoty damski elegancki, wysokiej jakości, naturalna skóra
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Peterson portfel skórzany PTN LJ 815 złoty to elegancki, damski dodatek wykonany ze skóry naturalnej. Posiada 10 przegródek na karty, zamykaną na suwak kieszeń ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Dowód rejestracyjny | Mieści |
|---|---|
| Grubość | 3 cm |
| Ilość przegródek na karty | 10+ |
| Kieszeń na monety | Zamykana na suwak |
| Kolor główny | Złoty |
| Kolor okuć | Złoty |
| Material | Skóra naturalna |
| Ochrona RFID | Tak |
| Orientacja | Pozioma |
| Płeć | Damska |
| Pudełko | Tak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 13 cm |
| Typ | Portfel |
| Wielkość | Średnia |
| Wysokość | 9 cm |
| Wzór | Skóra węża/krokodyla |
| Zamknięcie | Zatrzask |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 125,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 139,99 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.05.2025 | 139,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.06.2025 | 139,99 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 139,99 zł | torebki-skorzane.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 132,99 zł | Skorzana.com | -7 zł |
| 03.09.2025 | 139,99 zł | Skorzana.com | 7 zł |
| 03.10.2025 | 133,99 zł | Skorzana.com | -6 zł |
| 03.11.2025 | 133,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 125,99 zł | torebki-skorzane.pl | -8 zł |
| 03.01.2026 | 135,99 zł | Skorzana.com | 10 zł |
| 03.02.2026 | 139,99 zł | Skorzana.com | 4 zł |
| 03.03.2026 | 139,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 125,99 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię