Philips Hue Play White and Colour Ambience lampa barowa czarna, 1 sztuka
Polecana ofertaAkces-Markt
340,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Philips Hue Lampa Play White and Colour Ambience to wszechstronne oświetlenie, które oferuje 16 milionów kolorów i różnorodne efekty świetlne. Umieść ją na podł... rozwiń
Philips Hue White and color ambiance Jedna podłużna lampa Play
340,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Baterie w zestawie: Nie Częstotliwość wejściowa AC: 50-60 Hz Długość kabla: 2 m Długość produktu: 253 mm EAN: 8718696170717 Ekwiwalent moc żarówki: 42 W Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Głębokość opak...
- Code: 915005733701
- Ean: 8718696170717
- Kod_producenta: 915005733701
- Producer: Philips
Philips Hue Play Lightbar podstawowa 1 szt. czarny Waca, możliwość ściemniania, czarny, salon / jadalnia, tworzywo sztuczne, nowoczesny
363,79 zł
Sprzedawca: lampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lampa stołowa LED Philips Hue Play Waca
- Ean: 8718696170717
- Kolor: czarny
- Producer: Philips Hue
Philips Hue Play White and Colour Ambiance Smart Light Bar Podłużna Lampa (1 szt.), Oświetlenie Rozrywkowe Smart LED do TV i Gier (współpracuje z Alexą, Asystentem Google i Apple HomeKit), Czarny
272,18 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Philips Hue Play White and Color lampa czarna zasilacz, biurkowa, do Tv
302,68 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Dzień dobry. Na sprzedaż nowy zestaw: Philips Hue Play White and Color Ambiance Podłużna lampa, czarna + zasilacz [Klasa energetyczna G] PHILIPS 915005733701 Cena dotyczy 1kpl. Steruj światłem jak chc...
- Barwa światła: wielokolorowy
- Długość kabla zasilającego: 2
- Długość/wysokość: 25.5
- Ean (gtin): 8718696170717
- Głębokość produktu: 3.6
- Informacje dodatkowe: żarówki w zestawie
- Jasność: 530
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: 915005733701
- Kolekcja: Hue
- Kolor: czarny
- Liczba punktów światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 6
- Marka: Philips
- Materiał dominujący: tworzywo sztuczne
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 4.4
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.71
- Zasilanie: sieciowe
- Zawiera baterie: nie
- Średnica/szerokość klosza: 25.3
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | ciepła biel, różne kolory |
|---|---|
| Barwa światła | różne kolory |
| Funkcje dodatkowe | kontrola Hue Bridge |
| Funkcje Smart | sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), zmiana koloru światła, wyłącznik czasowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność | 530 lm |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 14.0, Android od wersji 10.0 |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Moc maksymalna do relacji | 6 |
| Moc | 6 W |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP20 |
| Regulacja jasności (przyciemnianie) | tak |
| Roczne zużycie prądu | 0 |
| Rodzaj etykiety | stara |
| Rodzaj lampy | zintegrowany LED |
| Rodzaj | lampa biurkowa/ stołowa |
| Temperatura światła | 0 |
| Temperatura światła | 2000 - 6500 K |
| Wymiary lampy | 3,6 x 4,4 x 25,3 cm |
| Zastosowanie | wewnątrz |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 219,00 zł
Aktualna cena od 272,18 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 276,42 zł | Amazon.pl | - |
| 03.07.2025 | 279,99 zł | Media Markt | 3 zł |
| 03.08.2025 | 279,57 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 259,00 zł | Amazon.pl | -20 zł |
| 03.10.2025 | 259,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 219,00 zł | Amazon.pl | -40 zł |
| 03.12.2025 | 279,60 zł | Amazon.pl | 60 zł |
| 03.01.2026 | 264,93 zł | Amazon.pl | -14 zł |
| 03.02.2026 | 274,62 zł | Amazon.pl | 9 zł |
| 03.03.2026 | 281,59 zł | Amazon.pl | 6 zł |
| 03.04.2026 | 279,09 zł | Amazon.pl | -2 zł |
| 03.05.2026 | 272,18 zł | Amazon.pl | -6 zł |
| 16.05.2026 | 272,18 zł | Amazon.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 219,00 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 272,18 zł na dzień 16.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 53 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Lampy Ceny od 272.18 zł do 363.79 zł
EAN: 8718696170717
SKU: OI_372939517
Polecana ofertaAkces-Markt
340,99 zł
Przejdź do sklepu >



