Philips Hue Twilight Biały Lampka nocna
Polecana ofertaAmazon.pl
963,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Philips Hue Twilight to nowoczesna lampka nocna z białą obudową, oferująca różnorodne kolory światła. Dzięki zintegrowanym funkcjom smart, steruj nią za pomocą ... rozwiń
Philips Hue Twilight inteligentna lampka wspomagająca zasypianie i budzenie się, emituje białe i kolorowe światło, zgodność z Bluetooth
963,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Lampka Biurkowa Led Philips Hue Twilight Gradient Rgb Inteligentna Smart
963,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Lampka Biurkowa LED Stołowa Nocna Gradient 27W 1380lm IP20 White and Color Ambiance RGB + TW Biała Inteligentna SMART Zigbee Bluetooth Twilight Philips HUE Daj się zaskoczyć doskonałością Philips HUE!...
- Barwa światła: wielokolorowy
- Certyfikaty zgodności: CE
- Długość kabla zasilającego: 2
- Długość/wysokość: 33
- Ean (gtin): 8720169262997
- Głębokość produktu: 15.9
- Informacje dodatkowe: możliwość ściemniania
- Jasność: 1380
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod producenta: 929003711201
- Kolekcja: Twilight
- Kolor: biały
- Marka: Philips Hue
- Rodzaj gwintu: wymienny moduł LED
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 16.4
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1.56
- Zasilanie: sieciowe
- Zawiera baterie: nie
- Zużycie energii: 27
- Źródło światła: ze zintegrowanym źródłem światła
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | różne kolory |
|---|---|
| Bluetooth | tak |
| Dodatkowe informacje | 0 |
| Funkcje dodatkowe | kontrola Hue Bridge, funkcja timera, funkcja harmonogramu |
| Funkcje Smart | sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), zmiana koloru światła, automatyczne zwiększanie intensywności światła, automatycznie włączanie i wyłączanie, harmonogram pracy, regulacja jasności, efekty świetlne |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwint | nie dotyczy |
| Jasność | 1380 lm |
| Kolor obudowy | biały |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 10.0, iOS od wersji 15.0 |
| Kompatybilność | Amazon Alexa (nie obsługuje języka polskiego), Apple HomeKit, Google Assistant, Google Home, Microsoft Cortana |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Zigbee |
| Moc maksymalna do relacji | 0 |
| Moc | 0 W |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP20 |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność | na pył |
| Regulacja jasności (przyciemnianie) | tak |
| Roczne zużycie prądu | 0 |
| Rodzaj lampy | zintegrowany LED |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Rodzaj | lampka nocna |
| Temperatura światła | 4000 K |
| Wi-Fi | nie |
| Wymiary lampy | 3,3 x 16,4 x 15,9 cm |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Zawartość zestawu | zasilacz |
| Zgodność z aplikacją | Philips Hue |
| Zigbee | tak |
| Zużycie energii na 1000 h | 0 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 921,00 zł
Aktualna cena od 963,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1006,00 zł | Amazon.pl | - |
| 03.07.2025 | 1008,54 zł | Amazon.pl | 2 zł |
| 03.08.2025 | 1017,12 zł | Amazon.pl | 8 zł |
| 03.09.2025 | 1035,03 zł | Amazon.pl | 17 zł |
| 03.10.2025 | 1037,05 zł | Amazon.pl | 2 zł |
| 03.11.2025 | 1073,96 zł | Amazon.pl | 36 zł |
| 03.12.2025 | 1254,74 zł | Amazon.pl | 180 zł |
| 03.01.2026 | 921,00 zł | Amazon.pl | -333 zł |
| 03.02.2026 | 1122,82 zł | Amazon.pl | 201 zł |
| 03.03.2026 | 923,00 zł | Amazon.pl | -199 zł |
| 03.04.2026 | 934,00 zł | Amazon.pl | 11 zł |
| 03.05.2026 | 963,00 zł | Amazon.pl | 29 zł |
| 12.05.2026 | 963,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 921,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 963,00 zł na dzień 12.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 42 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Signify
Kategoria: Philips Cena: 963 zł
EAN: 8720169262997
SKU: 929003711201, 8720169262997
Polecana ofertaAmazon.pl
963,00 zł
Przejdź do sklepu >

