Philips Hue White Ambiance Being 929003055001 lampa sufitowa biały LED regulacja jasności kompatybilna z systemem Philips Hue
Polecana ofertalampy.pl
909,53 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Philips Hue White Ambiance Being to nowoczesna lampa sufitowa z regulacją temperatury światła od 2200K do 6500K. Oferuje funkcje smart, takie jak sterowanie prz... rozwiń
Philips Hue Inteligentna lampa sufitowa Being, możliwość ściemniania, biały / opal, salon / jadalnia, aluminium, nowoczesny
909,53 zł
Sprzedawca: lampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lampa sufitowa LED Philips Hue Being
- Ean: 8719514341159
- Kolor: biały
- Producer: Philips Hue
Lampa Sufitowa Philips Hue, Being, ściemnialny, biały, salon, metal, nowoczesny
910,00 zł
Sprzedawca: mistrzlamp.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lampa sufitowa Philips Hue White Ambiance Being: wszechstronne sterowanie oświetleniem do nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych Lampa sufitowa Philips Hue White Ambiance Being łączy w sobie nowoczesny...
Przejdź do sklepu >
Philips Hue White Ambiance Being 929003055001 Biały Lampa sufitowa
969,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Philips
- Ean: 8719514341159
- Gtin: 8719514341159
- Producer: Philips
Philips Hue White Ambiance Being 929003055001 Biały Lampa sufitowa
969,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Barwa światła:chłodna i ciepła biel;Barwa światła:ciepła biel, chłodna biel;Bluetooth:tak;Funkcje dodatkowe:efekt rozproszonego światła, 4 tryby oświetlenia;Funkcje Smart:sterowanie za pomocą smartfon...
- Brand: Philips
- Ean: 8719514341159
- Gtin: 8719514341159
- Producer: Philips
Philips Hue White ambiance Being lampa sufitowa biała 2400lm z regulatorem przyciemniania
722,99 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | chłodna i ciepła biel |
|---|---|
| Barwa światła | ciepła biel, chłodna biel |
| Bluetooth | tak |
| Funkcje dodatkowe | efekt rozproszonego światła, 4 tryby oświetlenia |
| Funkcje Smart | sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), regulacja jasności, ZigBee Light Link |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność | 2500 lm |
| Kolor obudowy | biały |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 14.0, Android od wersji 10.0 |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP20 |
| Regulacja jasności (przyciemnianie) | tak |
| Roczne zużycie prądu | 0 |
| Rodzaj etykiety | stara |
| Rodzaj lampy | zintegrowany LED |
| Rodzaj | lampy sufitowe |
| Temperatura światła | 2200 - 6500 K |
| Wymiary lampy | 5,1 x 34,8 x 34,8 cm |
| Zastosowanie | wewnątrz |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 649,00 zł
Aktualna cena od 722,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 672,00 zł | Amazon.pl | - |
| 03.06.2025 | 668,00 zł | Amazon.pl | -4 zł |
| 03.07.2025 | 664,00 zł | Amazon.pl | -4 zł |
| 03.08.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | -15 zł |
| 03.09.2025 | 668,00 zł | Amazon.pl | 19 zł |
| 03.10.2025 | 668,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 665,00 zł | Amazon.pl | -3 zł |
| 03.12.2025 | 669,00 zł | Amazon.pl | 4 zł |
| 03.01.2026 | 665,00 zł | Amazon.pl | -4 zł |
| 03.02.2026 | 666,00 zł | Amazon.pl | 1 zł |
| 03.03.2026 | 662,00 zł | Amazon.pl | -4 zł |
| 03.04.2026 | 675,00 zł | Amazon.pl | 13 zł |
| 01.05.2026 | 722,99 zł | Amazon.pl | 47 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 649,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 722,99 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 74 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips Hue
Kategoria: Lampy Ceny od 722.99 zł do 969 zł
EAN: 8719514341159
SKU: OI_396181630
Polecana ofertalampy.pl
909,53 zł
Przejdź do sklepu >




