Philips Hue White Turaco czarny kinkiet zewnętrzny, LED, IP54, 915003761403
Polecana ofertaOle Ole!
399,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Philips Hue White Turaco to czarny kinkiet zewnętrzny, który emituje ciepłe białe światło, idealne do tworzenia przytulnej atmosfery na balkonie czy tarasie. Dz... rozwiń
Philips Hue White Turaco Czarny Kinkiet zewnętrzny
399,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Barwa światła:ciepła biel;Barwa światła:ciepła biel;Funkcje dodatkowe:kontrola Hue Bridge;Funkcje Smart:sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), sterowanie za pomocą pilota, ...
- Brand: Philips
- Ean: 8718696154465
- Gtin: 8718696154465
- Producer: Philips
Philips Hue White Turaco Czarny Kinkiet zewnętrzny
399,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Philips
- Ean: 8718696154465
- Gtin: 8718696154465
- Producer: Philips
Philips Hue White Kinkiet zewnętrzny Turaco W zestawie z żarówką E27 LED Ciepłe białe światło (2700 K) Zasilanie sieciowe Inteligentne sterowanie dzięki mostkowi Hue*
378,18 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | ciepła biel |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | kontrola Hue Bridge |
| Funkcje Smart | sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), sterowanie za pomocą pilota, wyłącznik czasowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwint | E27 |
| Jasność | 806 lm |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 14.0, Android od wersji 10.0 |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Moc maksymalna do relacji | 9 |
| Moc | 9 W |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP44 |
| Odporność | na wodę |
| Regulacja jasności (przyciemnianie) | tak |
| Roczne zużycie prądu | 0 |
| Rodzaj etykiety | stara |
| Rodzaj lampy | z wymiennym źródłem światła |
| Rodzaj | kinkiet zewnętrzny |
| Temperatura światła | 2700 K |
| Wymiary lampy | 21 x 10 x 11 cm |
| Zastosowanie | na zewnątrz |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 273,99 zł
Aktualna cena od 378,18 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 345,75 zł | Amazon.pl | - |
| 03.07.2025 | 339,90 zł | Amazon.pl | -5 zł |
| 03.08.2025 | 346,96 zł | Amazon.pl | 7 zł |
| 03.09.2025 | 289,00 zł | Amazon.pl | -57 zł |
| 03.10.2025 | 289,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 289,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 289,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 289,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 289,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 273,99 zł | Amazon.pl | -15 zł |
| 03.04.2026 | 348,90 zł | Amazon.pl | 74 zł |
| 03.05.2026 | 348,90 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 20.05.2026 | 378,18 zł | Amazon.pl | 29 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 273,99 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 378,18 zł na dzień 20.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 104 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Kinkiety Ceny od 378.18 zł do 399 zł
EAN: 8718696154465
SKU: OI_393272555
Polecana ofertaOle Ole!
399,00 zł
Przejdź do sklepu >


