Philips Hue Signe Gradient lampa stojąca biała, 145,8 cm, White and Colour Ambiance, model 915005987101
Polecana ofertaOle Ole!
1 181,58 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Philips Hue Signe Gradient to nowoczesna lampa podłogowa LED, oferująca bogatą paletę barw od ciepłej bieli po różne kolory. Dzięki łączności Bluetooth i Zigbee... rozwiń
Philips Hue White and Colour Ambiance Gradient Signe Biały Lampa stojąca
1 181,58 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Barwa światła:różne kolory;Barwa światła:ciepła biel, chłodna biel, naturalna biel, różne kolory;Bluetooth:tak;Funkcje Smart:sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), regulacj...
- Brand: Philips
- Ean: 8718696176252
- Gtin: 8718696176252
- Producer: Philips
Philips Hue White and Colour Ambiance Gradient Signe Biały Lampa stojąca
1 181,58 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Philips
- Ean: 8718696176252
- Gtin: 8718696176252
- Producer: Philips
PHILIPS HUE Lampa podłogowa Signe Gradient 915005987101 wysokość 145.8 cm
1 181,58 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Uzupełnij wystrój domu smukłym, stylowym, białym wzorem gradientowej lampy podłogowej Signe Philips Hue, która łączy ze sobą wiele kolorów, aby ozdobić ściany wyjątkowym gradientem światła. Posiada on...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | ciepła biel, chłodna biel, naturalna biel, różne kolory |
|---|---|
| Barwa światła | różne kolory |
| Bluetooth | tak |
| Funkcje Smart | sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu (dedykowana aplikacja), regulacja jasności |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwint | nie dotyczy |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor obudowy | biały |
| Kompatybilność aplikacji | iOS od wersji 14.0, Android od wersji 10.0 |
| Kompatybilność | Philips Hue |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Zigbee |
| Moc | 29 W |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP20 |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność | na pył |
| Regulacja jasności (przyciemnianie) | tak |
| Rodzaj lampy | zintegrowany LED |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Rodzaj | lampa stojąca |
| Temperatura światła | 2000 - 6500 K |
| Temperatura światła | 6500 K |
| Wymiary lampy | 145,8 x 11,1 x 11,1 cm |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Zgodność z aplikacją | Philips Hue |
| Zigbee | tak |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1039,00 zł
Aktualna cena od 1181,58 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1199,00 zł | Media Expert | - |
| 03.07.2025 | 1199,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1187,30 zł | Ole Ole! | -11 zł |
| 03.09.2025 | 1181,58 zł | Media Expert | -5 zł |
| 03.10.2025 | 1172,00 zł | Ole Ole! | -9 zł |
| 03.11.2025 | 1039,00 zł | RTV EURO AGD | -133 zł |
| 03.01.2026 | 1229,00 zł | Media Expert | 190 zł |
| 03.02.2026 | 1229,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1229,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1229,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.05.2026 | 1149,00 zł | RTV EURO AGD | -80 zł |
| 29.05.2026 | 1181,58 zł | RTV EURO AGD | 32 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1039,00 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1181,58 zł na dzień 29.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 143 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Białe Cena: 1181.58 zł
EAN: 8718696176252
SKU: 915005987101
Polecana ofertaOle Ole!
1 181,58 zł
Przejdź do sklepu >


