Philips Hedgehog kinkiet zewnętrzny szary 1733787PN aluminiowy, IP65, nowoczesny, energooszczędny
Polecana ofertaRTV EURO AGD
149,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Kinkiet zewnętrzny Philips Hedgehog 1733787PN w szarym kolorze to elegancka oprawa z odlewanego aluminium. Emituje światło w górę i w dół, tworząc efektowną ilu... rozwiń
Philips Hedgehog 915005361001 Kinkiet zewnętrzny
149,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Philips
- Color: szary
- Ean: 8718696157046
- Gtin: 8718696157046
- Producer: Philips
Philips Hedgehog 915005361001 Kinkiet zewnętrzny
149,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Gwarancja:24 miesiące;Gwint:E27;Klasy energetyczne dołączonych żarówek:nie dotyczy;Kolor:szary;Liczba źródeł światła:1;Materiał:aluminium, syntetyk;Moc maksymalna:1 x 42 W;Moc maksymalna do relacji:42...
- Brand: Philips
- Color: szary
- Ean: 8718696157046
- Gtin: 8718696157046
- Producer: Philips
Philips Kinkiet zewnętrzny Hedgehog, możliwość ściemniania, aluminiowy / szary / cynkowy, aluminium
159,13 zł
Sprzedawca: lampy.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Zewnętrzna lampa ścienna Hedgehog
Przejdź do sklepu >
Philips myGarden lampa ścienna Hedgehog, aluminium, lampa ogrodowa
99,99 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Kinkiet Zewnętrzny Lampa Elewacyjna Ogrodowa E27 Led Philips Hedgehog Szara
109,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Kinkiet Ogrodowy Lampa Elewacyjna Zewnętrzna E27 IP44 Szara Hedgehog Philips ✨Wybierz jakość, która zostaje na lata!✨ Korzyści z zastosowania naszego produktu Odporność na warunki atmosferyczne: stopi...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Gwarancja | 24 miesiące |
|---|---|
| Gwint | E27 |
| Klasy energetyczne dołączonych żarówek | nie dotyczy |
| Kolor | szary |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał | aluminium, syntetyk |
| Moc maksymalna do relacji | 42 W |
| Moc maksymalna | 1 x 42 W |
| Możliwość stosowania żarówek o klasie | A, A+, A++, B, C, D, E |
| Przeznaczenie | oświetlenie zewnętrzne |
| Przyciemnianie | tak |
| Rodzaj światła | fluorescencyjne |
| Rodzaj | kinkiet zewnętrzny |
| Wymiary | 9,1 x 18,2 x 16 cm |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zużycie energii na 1000 h | 0 kWh/1000h |
| Źródło światła | żarówki |
| Żarówki w komplecie | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 88,00 zł
Aktualna cena od 99,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 96,00 zł | Amazon.pl | - |
| 03.05.2025 | 101,90 zł | Amazon.pl | 5 zł |
| 03.06.2025 | 104,84 zł | Amazon.pl | 2 zł |
| 03.07.2025 | 88,00 zł | Amazon.pl | -16 zł |
| 03.08.2025 | 91,00 zł | Amazon.pl | 3 zł |
| 03.09.2025 | 91,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 91,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 97,99 zł | Amazon.pl | 6 zł |
| 03.12.2025 | 101,45 zł | Amazon.pl | 3 zł |
| 03.01.2026 | 93,98 zł | Amazon.pl | -7 zł |
| 03.02.2026 | 99,00 zł | Amazon.pl | 5 zł |
| 03.03.2026 | 99,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 02.04.2026 | 99,99 zł | Amazon.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 88,00 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 99,99 zł na dzień 02.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 12 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Aluminiowe Ceny od 99.99 zł do 159.13 zł
EAN: 8718696157046
SKU: OI_372994278
Polecana ofertaRTV EURO AGD
149,00 zł
Przejdź do sklepu >




