Philips Monitor 31,5 32M2C5501/00 VA QHD 180Hz 2xHDMI DP
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 035,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 7
, Philips 32M2C5501/00 to 31,5-calowy monitor z zakrzywionym ekranem VA o rozdzielczości QHD, zapewniający wyraźny obraz i żywe kolory. Odświeżanie 180 Hz i czas ... rozwiń
Philips Evnia 5000 32M2C5501/00 31.5" 2K Fast VA 180Hz 0,5ms MBR Zakrzywiony Gamingowy Monitor LED
1 035,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:0,5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:180 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:...
- Brand: Philips
- Ean: 8721038002614
- Gtin: 8721038002614
- Producer: Philips
Philips Evnia 5000 32M2C5501/00 31.5" 2K Fast VA 180Hz 0,5ms MBR Zakrzywiony Gamingowy Monitor LED
1 035,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Philips
- Certification: EC EPREL 2058845
- Ean: 8721038002614
- Gtin: 8721038002614
- Producer: Philips
Philips 32M2C5501 - 180Hz QHD 31.5'' VA 1ms
1 035,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor Philips 31,5" 32M2C5501/00 VA QHD 180Hz 2xHDMI DP
989,06 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Philips Evnia 5000 32M2C5501/00. Długość przekątnej ekranu: 81,3 cm (32"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Typ HD: Full HD, Technologia wyświetlacza: LCD, Czas odpowiedzi (typowy): 1 ms, Natywne propor...
Przejdź do sklepu >
Monitor 31.5 cala 32M2C5501 Curved VA 180Hz HDMIx2 DP HAS Ambiglow
998,06 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Philips Monitor 31.5 cala 32M2C5501 Curved VA 180Hz HDMIx2 DP HAS Ambiglow
1 001,81 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
32M2C5501 Wrażenia z gry na najwyższym poziomie Ten zakrzywiony monitor z panelem Fast VA pozwala grać z najwyższą precyzją i prędkością przy 180 Hz. Dzięki ...
- Gtin: 8721038002614
- Old_price: 1023.48
- Sale_price: 997.96
Monitor Philips 31,5" 32M2C5501/00 Va Qhd 180Hz 2xHDMI Dp
989,24 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor Philips 31,5" 32M2C5501/00 VA QHD 180Hz 2xHDMI DP Monitor PHILIPS Evnia 32M2C5501/00 31.5" 2560x1440px 180Hz 1 ms [GTG] Curved Ekran: 31.5", 2560 x 1440px, VA Rodzaj matrycy: VA Proporcje ek...
- Cechy dodatkowe: DisplayPort, HDMI, Prąd przemienny
- Certyfikaty: FCC
- Częstotliwość odświeżania: 180
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 31.1
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: F
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod producenta: 32M2C5501/00
- Kontrast statyczny (x:1): 3500
- Marka: Philips
- Model: Evnia 32M2C5501/00
- Powłoka matrycy: matowa
- Przekątna ekranu: 80
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 2560 x 1440
- Rozmiar plamki: 0.27
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 70.9
- Waga produktu: 6.14
- Wysokość produktu: 42.6
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | biały |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 180 Hz |
| Dodatkowe dane | technologia SmartImage, wąska ramka, technologia AMD FreeSync, HDR10, technologia Adaptive-Sync, technologia EasyRead, zakrzywienie 1500R, technologia SmartContrast, technologia Crosshair, technologia Shadow Boost |
| Dodatkowe opcje | HDR, zakrzywiony ekran, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 311 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | biały |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | Philips M2C5501 |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy, tryb czytania |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 31,4 W |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 80 cm |
| Przekątna ekranu | 80 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | Fast VA |
| Rodzaj podświetlenia | WLED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 709 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync, Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 8,17 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,27 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 593 mm |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 62 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 32 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 999,00 zł
Aktualna cena od 989,06 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1042,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.12.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | -43 zł |
| 03.01.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1066,99 zł | Ole Ole! | 67 zł |
| 03.03.2026 | 1066,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 989,06 zł | Sklep shop.itcom.com.pl | -76 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 999,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 989,06 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 10 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Monitory Ceny od 989.06 zł do 1133.55 zł
EAN: 8721038002614
SKU: 08721038002614
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 035,00 zł
Przejdź do sklepu >






