Philips Seria 1000 32E1N1800LA 31,5 cali 4K UHD VA HDR HDMI, DisplayPort, głośniki
Polecana ofertaRTV EURO AGD
889,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 6
, Philips 32E1N1800LA to 31,5-calowy monitor 4K z panelem VA, oferujący wyjątkową jakość obrazu i szerokie kąty widzenia (178/178 stopni). Rozdzielczość UltraClea... rozwiń
Philips Seria 1000 32E1N1800LA 31.5" 4K VA 60Hz 4ms Monitor LED
889,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:4 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:16:...
- Brand: Philips
- Ean: 8721038000597
- Gtin: 8721038000597
- Producer: Philips
Philips Seria 1000 32E1N1800LA 31.5" 4K VA 60Hz 4ms Monitor LED
889,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Philips
- Certification: EC EPREL 1934375
- Ean: 8721038000597
- Gtin: 8721038000597
- Producer: Philips
Monitor 32E1N1800LA VA 31.5 cala 4K HDMIx2 DP Głośniki
965,07 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor PHILIPS 32E1N1800LA z ekranem o przekątnej 31.5 cali i rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Częstotliwość odświeżania obrazu to 60Hz, a liczba wyświetlanych kolorów wynosi 1.07 bilionów....
- Czas reakcji [ms]: 4 ms
- Częstotliwość: 60 Hz
- Ekran obrotowy (pivot): Nie
- Format: 16:9
- Głośniki: Tak
- Hdr: G
- Jasność: 300 cd/m2
- Kolor: Czarny
- Kontrast statyczny: 3500:1
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 bilionów
- Matryca: VA
- Ochrona oczu: redukcja migotania - Flicker Free,, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light ,, panel antyodblaskowy,, tryb czytania
- Powłoka matrycy: Matowa
- Producer: Philips
- Przekątna: 31.5"
- Rozdzielczość: 3840 x 2160
- Tuner tv: Nie
- Wielkość plamki: 0.18159 x 0.18159 mm
- Złącza: AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 1 szt., HDMI 2.0 - 2 szt., Wyjście audio - 1 szt.
PHILIPS 32E1N1800LA - 32-calowy monitor Ultra HD, Adaptive Sync, HDR10, głośniki (3840 x 2160, 60 Hz, DisplayPort, HDMI) czarny
889,00 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Code: 32E1N1800LA
- Ean: 8721038000597
- Producer: Philips
Monitor 32E1N1800LA VA 31.5 cala 4K HDMIx2 DP
1 028,14 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor 32E1N1800LA VA 31.5 cala 4K HDMIx2 DP Głośniki Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się wspaniałej jakości obrazem i szerokimi kątami widzenia Monito...
- Gtin: 8721038000597
- Old_price: 927.77
- Sale_price: 925.33
Monitor 4K Philips Seria 1000 32E1N1800LA 31.5'' Va 60Hz 4ms
889,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor LED Philips Seria 1000 32E1N1800LA 31.5" 4K VA 60Hz 4ms nr kat. 1337834 Ekran: 31,5 ", VA, 3840 x 2160 Czas reakcji matrycy: 4 ms Częstotliwość odświeżania obrazu: 60 Hz Złącza: DisplayPort x ...
- Cechy dodatkowe: HDMI, Prąd przemienny, Wbudowane głośniki
- Certyfikaty: BSMI
- Częstotliwość odświeżania: 60
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 14
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: F
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Kod producenta: 32E1N1800LA
- Kontrast statyczny (x:1): 3500
- Marka: Philips
- Model: 32E1N1800LA
- Powłoka matrycy: matowa
- Przekątna ekranu: 80
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160
- Rozmiar plamki: 0.18
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 71.4
- Waga produktu: 0.15
- Wysokość produktu: 41.9
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 4 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe dane | technologia SmartImage, wąska ramka, technologia EasyRead |
| Dodatkowe opcje | HDR, głośniki, wąska ramka |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 140 mm |
| Głośniki | 2 x 2 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy, tryb czytania |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 80 cm |
| Przekątna ekranu | 80 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | VA |
| Rodzaj podświetlenia | WLED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Seria | Philips (27-32)E1N18 |
| Szerokość | 714 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 7,39 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,18 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 512 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 60 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 32 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 865,98 zł
Aktualna cena od 889,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 949,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 959,00 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 03.08.2025 | 939,00 zł | Sklep komputronik.pl | -20 zł |
| 03.09.2025 | 926,00 zł | Empik.com | -13 zł |
| 03.10.2025 | 942,00 zł | Sklep komputronik.pl | 16 zł |
| 03.11.2025 | 919,00 zł | RTV EURO AGD | -23 zł |
| 03.12.2025 | 919,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 956,66 zł | Sklep iep24.eu | 37 zł |
| 03.03.2026 | 892,00 zł | RTV EURO AGD | -64 zł |
| 03.04.2026 | 865,98 zł | Empik.com | -26 zł |
| 03.05.2026 | 885,99 zł | Empik.com | 20 zł |
| 22.05.2026 | 889,00 zł | RTV EURO AGD | 3 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 865,98 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 889,00 zł na dzień 22.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 23 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Philips
Kategoria: Monitory Ceny od 889 zł do 1028.14 zł
EAN: 8721038000597
SKU: OI_375883718
Polecana ofertaRTV EURO AGD
889,00 zł
Przejdź do sklepu >





