Philips żelazko DST8050/20 Azur 8000 Series, para, ceramiczna stopa, 2400W, funkcja spryskiwania, automatyczne wyłączanie
Porównaj ceny
- Gtin: 8720389004681
- Old_price: 453.86
- Sale_price: 467.70
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Opis produktu
- Technologia OptimalTEMP – prasowanie bez regulacji i bez ryzyka przypalenia.
- Silna para – do 85 g/min ciągłej i 260 g turbo, ułatwia usuwanie zagnieceń.
- Stopa SteamGlide Elite odporna na zarysowania zapewnia płynność prasowania.
Parametry i skuteczność prasowania
Żelazko znądzę 3000 W mocy (modele /20 i /26) lub 2400 W (/21), co pozwala na bardzo szybkie nagrzewanie (około 2 min) i intensywne prasowanie. Generuje stały strumień pary 85 g/min (/20, /26) lub 55 g/min (/21), a funkcja „Turbo Steam” oferuje podmuch pary o sile 260 g (/20, /26) lub 240 g (/21), co skutecznie usuwa uporczywe zagniecenia.
Technologia i zabezpieczenia
Dzięki technologii OptimalTEMP żelazko umożliwia prasowanie różnych tkanin bez regulacji temperatury – bez ryzyka przypalenia. Specjalna stopa SteamGlide Elite (tytanowo-miedziana), gładko sunie po tkaninach i jest odporna na zarysowania. Ochronę przed kamieniem zapewnia system Quick Calc Release, zaś funkcja drip‑stop zapobiega kapaniu przy niskiej temperaturze. Żelazko automatycznie wyłącza się po 8 min bezczynności.
Komfort i ergonomia użytkowania
Pojemność zbiornika wynosi około 350 ml, co pozwala na dłuższe prasowanie bez uzupełniania. Włącznik jest podświetlany, a kabel o długości 2,5–3 m umożliwia wygodną swobodę ruchu. Funkcja zewnętrznego podawania pary pionowo pozwala odświeżyć ubrania wiszące bez deski.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne wyłączenie żelazka | Tak |
|---|---|
| Blokada kapania | Tak |
| Długość przewodu | 3 m |
| Kolor | Granatowy |
| Moc | 3000 w |
| Pionowy wyrzut pary | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,35 l |
| Rodzaj | Parowe |
| Stopa | Steamglide elite |
| System antywapienny | Tak |
| Uderzenie pary | 260 g/min |
| Wytwarzanie pary | 85 g/min |
Historia ceny
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 459,00 zł | Empik.com | - |
| 03.06.2025 | 484,99 zł | Expressbuy | 25 zł |
| 03.07.2025 | 569,00 zł | Empik.com | 84 zł |
| 03.08.2025 | 534,80 zł | Expressbuy | -34 zł |
| 03.09.2025 | 528,99 zł | Expressbuy | -5 zł |
| 03.10.2025 | 468,99 zł | Expressbuy | -60 zł |
| 03.11.2025 | 479,00 zł | Media Markt | 10 zł |
| 03.12.2025 | 451,49 zł | Empik.com | -27 zł |
| 03.01.2026 | 469,99 zł | Empik.com | 18 zł |
| 03.02.2026 | 539,00 zł | Sklep komputronik.pl | 69 zł |
| 03.03.2026 | 529,84 zł | Empik.com | -9 zł |
| 03.04.2026 | 470,35 zł | Empik.com | -59 zł |
| 30.04.2026 | 467,60 zł | Empik.com | -2 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 451,49 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 467,60 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 17 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.

