Playseat Formula Intelligence Black do 122kg fotel wyścigowy, czarny, ergonomiczny, regulowany, skóra syntetyczna
Polecana ofertaOle Ole!
9 699,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Playseat Formula Intelligence Black to fotel wyścigowy wykonany z trwałej skóry ekologicznej i stali, o maksymalnym obciążeniu 122 kg. Kompatybilny z uniwersaln... rozwiń
Playseat Formula Intelligence Black do 122kg Czarny Fotel wyścigowy
9 699,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Głębokość siedziska:0 cm;Gwarancja:24 miesiące;Informacje dodatkowe:Kompatybilny ze wszystkimi kierownicami z napędem bezpośrednim dostępnymi na rynku;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Maksymalne obciążenie:1...
- Brand: Playseat
- Color: czarny czarny
- Ean: 8717496872593
- Gtin: 8717496872593
- Producer: Playseat
Playseat Formula Intelligence Black do 122kg Czarny Fotel wyścigowy
9 699,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Playseat
- Color: czarny czarny
- Ean: 8717496872593
- Gtin: 8717496872593
- Producer: Playseat
Fotel do symulatora jazdy PLAYSEAT Formula Intelligence Czarny
9 699,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Kokpit Playseat Formula Intelligence Fotel gamingowy Playseat Formula Intelligence to nowoczesny kokpit, który przenosi Cię w sam środek ekscytujących wyścigów Formuły 1. Zaprojektowany z myślą o entu...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Głębokość siedziska | 0 cm |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | Kompatybilny ze wszystkimi kierownicami z napędem bezpośrednim dostępnymi na rynku |
| Kolor | czarny |
| Maksymalne obciążenie | 122 kg |
| Maksymalny kąt pochylenia oparcia | 0 stopni |
| Materiał obicia | skóra ECO |
| Materiał | skóra ekologiczna (PU), stal |
| Minimalny kąt pochylenia oparcia | 0 stopni |
| Model (wariantowanie) | FORMULA INTELLIGENCE |
| Pasuje do kierownic | uniwersalny |
| Pasuje do marka kierownicy | uniwersalny |
| Rekomendowany wzrost (maksymalny) | 230 cm |
| Rekomendowany wzrost (minimalny) | 120 cm |
| Rodzaj | fotel wyścigowy |
| Rozmiar kółek | 0 mm |
| Rozmiary (mm) | 168 x 62 x 74 cm |
| Seria | Playseat Formula |
| Szerokość oparcia | 0 cm |
| Szerokość siedziska | 0 cm |
| Waga | 49,5 kg |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
| Wysokość całkowita | 0 cm |
| Wysokość oparcia | 0 cm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 9699,00 zł
Aktualna cena od 9699,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 10999,00 zł | Amazon.pl | - |
| 03.07.2025 | 10999,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 10999,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 10999,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 10999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 10999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 9699,00 zł | RTV EURO AGD | -1300 zł |
| 03.01.2026 | 9799,00 zł | Ole Ole! | 100 zł |
| 03.02.2026 | 9799,00 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 10999,00 zł | Media Markt | 1200 zł |
| 03.04.2026 | 9799,00 zł | Media Markt | -1200 zł |
| 03.05.2026 | 9699,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 11.05.2026 | 9699,00 zł | Media Markt | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 9699,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 9699,00 zł na dzień 11.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Playseat
Kategoria: Krzesła Cena: 9699 zł
EAN: 8717496872593
SKU: OI_344621288
Polecana ofertaOle Ole!
9 699,00 zł
Przejdź do sklepu >


