Pralka Miele WWG880 WCS PWash TDos Steam 9kg 1400 obr/min zdalne sterowanie
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Pralka Miele WWG880 WCS oferuje zaawansowane funkcje, takie jak automatyczne dozowanie detergentów TwinDos, parowe wygładzanie SteamCare i oszczędne pranie Powe... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Automatyka prania | tak |
|---|---|
| Automatyka wagowa | automatyczny |
| Automatyka wagowa | tak |
| Blokada rodzicielska (panelu sterowania) | tak |
| Długość kabla | 200 cm |
| Długość węża dopływowego | 0 cm |
| Długość węża odpływowego | 0 cm |
| Dodatkowe informacje | menu w języku polskim, licznik ilości wody, opisowy panel sterowania, dźwiękowe potwierdzenie wybranej funkcji, zdalne sterowanie smartfonem, automatyka wagowa |
| Funkcje dodatkowe | automatyczne dozowanie środka piorącego, możliwość dodania ubrań podczas cyklu, możliwość skrócenia czasu prania, pranie wstępne, zdalne sterowanie smartfonem |
| Funkcje dodatkowe | automatyczny system dozowania detergentów, możliwość skrócenia czasu prania, pranie w zimnej wodzie, prasowanie wstępne, start/pauza z opcją dołożenia prania, Woda Plus |
| Głębokość z elementami wystającymi | 0 cm |
| Głębokość | 64,3 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne zabezpieczenia | blokada przedwczesnego otwarcia drzwi |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa poziomu hałasu wirowania | A |
| Klasa wirowania | B |
| Kolor drzwiczek | czarny |
| Kolor urządzenia | biały |
| Kontrola piany | tak |
| Maksymalne obroty wirowania | 1400 obr/min |
| Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) | tak |
| Możliwość zabudowy pod blatem | tak |
| Możliwość zmiany temperatury | tak |
| Opóźnienie startu pracy | tak |
| Pojemność | 9 kg |
| Poziom hałasu - pranie | 0 dB |
| Poziom hałasu - wirowanie | 72 dB |
| Programy prania | ekonomiczny, pranie ręczne, pranie wstępne, szybki |
| Programy | bawełna, bawełna z praniem wstępnym, delikatny, eco 40-60, koszule, odświeżanie parowe, QuickPoweWash, szybki 20 min, ultradelikatny, wełna/pranie ręczne, wypompowywanie i odwirowanie |
| Regulacja obrotów wirowania | skokowa |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Silnik inverter | tak |
| Sygnał dźwiękowy końca programu | tak |
| Szerokość | 59,6 cm |
| Typ załadunku | od przodu |
| Typ | pełnogabarytowe |
| Usuwanie sierści zwierząt | nie |
| Wielkość załadunku | 9 kg |
| Wilgotność resztkowa | 53,9 % |
| wirowanie | 1400 obr/min |
| Wskaźnik przebiegu programu | tak |
| Wyposażenie standardowe | instrukcja obsługi w języku polskim, kabel zasilający z wtyczką, pakiet środków piorących, wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Wysokość | 85 cm |
| Wyświetlacz elektroniczny | tak |
| Wyświetlanie pozostałego czasu | tak |
| Zabezpieczenie przed zalaniem | wewnętrzne |
| Zastosowane technologie | aplikacja Miele Smart Home, automatyczne dozowanie detergentów Miele TwinDos, bęben Miele SoftCare, czyszczenie dozownika Miele AutoClean, oszczędne pranie Miele PowerWash, parowe wygładzanie Miele SteamCare, silnik inwerterowy Miele ProfiEco, system dozowania kapsułek Miele CapDosing, zabezpieczenie przed zalaniem Miele Watercontrol System (WCS) |
| Zgodność z aplikacją | Miele Smart Home |
| Zużycie prądu (100 cykli) | 40 kWh |
| Zużycie prądu (cykl) | 0,4 kWh |
| Zużycie wody (cykl) | 50 l |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 5499,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 5997,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 5997,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 6399,00 zł | RTV EURO AGD | 402 zł |
| 03.09.2025 | 5999,00 zł | RTV EURO AGD | -400 zł |
| 03.10.2025 | 5899,00 zł | Ole Ole! | -100 zł |
| 03.11.2025 | 5747,00 zł | Ole Ole! | -152 zł |
| 03.02.2026 | 5999,00 zł | Ole Ole! | 252 zł |
| 03.03.2026 | 5499,00 zł | RTV EURO AGD | -500 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 5499,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię