Pro X 3 Alkomat
Polecana ofertaMedia Expert
239,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Alkomat Pro X-3 to precyzyjne urządzenie elektrochemiczne, idealne do osobistej kontroli oraz zastosowań w małych firmach. Dokładność pomiaru wynosi +/- 0,06 BA... rozwiń
PRO X Alkomat-3
239,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Alkomat AlcoFind PRO X-3 to profesjonalne urządzenie do pomiaru przeznaczone zarówno do sporadycznej osobistej kontroli alkoholowej, jak również do pracy w mniejszych firmach czy klinikach odwykowych....
- Code: PRO X 3
- Ean: 5901687922102
- Producer: PRO X
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Dokładność pomiaru | +/- 0,06 BAC przy 0,5 BAC |
|---|---|
| Dokładność wyniku pomiaru | 0,06 |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Ilość ustników w zestawie | 2 |
| Opcja kalibracji urządzenia | tak |
| Rodzaj | elektrochemiczny |
| Rozmiary - głębokość | 18 mm |
| Rozmiary - szerokość | 51 mm |
| Rozmiary - wysokość | 109 mm |
| Waga (z bateriami) | 84 g |
| Wariantowanie seria | PROMILER Pro X-3 |
| Wymagany ustnik | tak |
| Wyposażenie | karta gwarancyjna, instrukcja obsługi, ustniki, etui, baterie |
| Zakres pomiaru (maksymalny) | 4 |
| Zakres pomiaru (minimalny) | 0 |
| Zasilanie | bateryjne, 2 x AAA 1,5 V |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 195,99 zł
Aktualna cena od 239,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 329,00 zł | Media Expert | - |
| 03.05.2025 | 329,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.06.2025 | 329,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.07.2025 | 329,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 329,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.09.2025 | 439,00 zł | RTV EURO AGD | 110 zł |
| 03.11.2025 | 243,30 zł | Media Expert | -195 zł |
| 03.12.2025 | 195,99 zł | Media Expert | -47 zł |
| 03.01.2026 | 240,00 zł | Media Expert | 44 zł |
| 03.02.2026 | 240,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 239,00 zł | Media Expert | -1 zł |
| 03.04.2026 | 239,00 zł | Media Expert | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 195,99 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 239,00 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 43 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Pro X
Kategoria: Alkomaty Cena: 239 zł
EAN: 5901687922102
SKU: PRO X 3
Polecana ofertaMedia Expert
239,00 zł
Przejdź do sklepu >
