Quadron Ellen bateria kuchenna z wyciąganą wylewką czarny stal szlachetna 3673512BLM
Polecana ofertaRTV EURO AGD
749,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Quadron Ellen 3673512BLM to elegancka, czarna bateria kuchenna wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej. Posiada dwudźwigniowy mechanizm i ceramiczną głowi... rozwiń
Quadron Ellen 3673512BLM Czarny Stal szlachetna Bateria kuchenna
749,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Quadron
- Color: czarny czarny
- Ean: 5905505506970
- Gtin: 5905505506970
- Producer: Quadron
Quadron Ellen 3673512BLM Czarny Stal szlachetna Bateria kuchenna
749,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:czarny;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wy...
- Brand: Quadron
- Color: czarny
- Ean: 5905505506970
- Gtin: 5905505506970
- Producer: Quadron
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | czarny |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 5 lat z ograniczeniami |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | czarny |
| Możliwość podłączenia filtra wody | tak |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Typ baterii | dwudźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Quadron Ellen |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, karta gwarancyjna, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 118 mm |
| Wysokość wylewki | 208 mm |
| Zasięg wylewki | 0 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 749,00 zł
Aktualna cena od 749,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 769,00 zł | RTV EURO AGD | -130 zł |
| 03.01.2026 | 749,00 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 03.02.2026 | 749,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 749,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 30.03.2026 | 749,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 749,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 749,00 zł na dzień 30.03.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Quadron
Kategoria: Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Cena: 749 zł
EAN: 5905505506970
SKU: OI_374850841
Polecana ofertaRTV EURO AGD
749,00 zł
Przejdź do sklepu >

