Quadron Ellen bateria kuchenna stal szlachetna wyciągana wylewka 3673512BS
Polecana ofertaRTV EURO AGD
699,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Bateria kuchenna Quadron Ellen 3673512BS to solidne rozwiązanie wykonane ze stali szlachetnej. Wyposażona w obrotową, wyciąganą wylewkę oraz ceramiczną głowicę,... rozwiń
Quadron Ellen 3673512BS Stal szlachetna Bateria kuchenna
699,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Quadron
- Color: srebrny/szary stalowy
- Ean: 5905505506963
- Gtin: 5905505506963
- Producer: Quadron
Quadron Ellen 3673512BS Stal szlachetna Bateria kuchenna
699,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:srebrny/szary;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator, wycią...
- Brand: Quadron
- Color: srebrny/szary
- Ean: 5905505506963
- Gtin: 5905505506963
- Producer: Quadron
Bateria Kuchenna Trójdrożna Do Wody Filtrowanej Stal Szczotkowana
625,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
✔️ Nowoczesne wzornictwo – dostosowane do aktualnych trendów. ✔️ Elementy baterii wykonane ze stali szlachetnej SteelQ – materiału pozbawionego ołowiu co w połączeniu z technologią PVD gwarant...
- Ean (gtin): 5905505506963
- Kod producenta: 3673512_BS
- Kolor: srebrny
- Linia: Ellen
- Marka: Quadron
- Stan opakowania: oryginalne
- Typ montażu: stojąca
- Typ: jednouchwytowa
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 3
- Wykończenie: metal
- Wysokość produktu: 33
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | stalowy |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 5 lat z ograniczeniami |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | srebrny/szary |
| Możliwość podłączenia filtra wody | tak |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Typ baterii | dwudźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Quadron Ellen |
| Wykonanie korpusu | stal szlachetna |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu, karta gwarancyjna, wężyki podłączeniowe |
| Wysokość korpusu | 118 mm |
| Wysokość wylewki | 208 mm |
| Zasięg wylewki | 0 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 699,00 zł
Aktualna cena od 699,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 799,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.03.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 30.03.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 699,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 699,00 zł na dzień 30.03.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Quadron
Kategoria: Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Ceny od 625 zł do 699 zł
EAN: 5905505506963
SKU: OI_397431747
Polecana ofertaRTV EURO AGD
699,00 zł
Przejdź do sklepu >


