Samsung Monitor Led 32 Odyssey G7 S40FG750EUX G75F
Polecana ofertaOle Ole!
2 499,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Certyfikat Vesa DisplayHDR: DisplayHDR 600; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie
Samsung Odyssey G7 LS40FG750EU 40" 5K VA 180Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy Monitor LED
2 499,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Certyfikat Vesa DisplayHDR:DisplayHDR 600;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:1 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:180 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;O...
- Brand: Samsung
- Certification: EC EPREL 2338418
- Ean: 8806097438533
- Gtin: 8806097438533
- Producer: Samsung
Samsung Odyssey G7 LS40FG750EU 40" 5K VA 180Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy Monitor LED
2 899,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Samsung
- Ean: 8806097438533
- Gtin: 8806097438533
- Producer: Samsung
Monitor SAMSUNG Odyssey G7 LS40FG750EUXEN 40 WUHD VA 1ms 180Hz VESA DisplayHDR 600 FreeSync Premium Pro Czarny
2 899,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor Samsung Odyssey G7 Ls40Fg750Euxen 40 Wuhd VA 1ms 180Hz Vesa DisplayHDR 600 FreeSync Premium Pro Czarny Samsung Odyssey G7 Ls40Fg750Euxen to zakrzywiony monitor gamingowy o przekątnej 40" i roz...
Przejdź do sklepu >
Samsung LS40FG750EUXEN - 180Hz VA 5K2K 1ms
2 899,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Curved WUHD: Wrap yourself in greater detail,VESA DisplayHDR 600: Explore hidden details in the shadows,180Hz Refresh Rate & 1ms Response Time: Experience minimized lag for fast-paced action
Przejdź do sklepu >
Monitor Led 40" Samsung Odyssey G7 S40FG750EUX G75F
2 899,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Specyfikacja techniczna: Przeznaczenie produktu : Dla graczy Przekątna ekranu : 40" Rodzaj matrycy : LED, VA Typ ekranu : Zakrzywiony Monitor bezramkowy : Tak Rozdzielczość ekranu : 5120 x 2160 (WUHD)...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 600 |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 180 Hz |
| Dodatkowe dane | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP), wąska ramka, technologia sRGB 99%, korektor czerni, HDR10, zakrzywienie 1000R, technologia AMD FreeSync Premium Pro, Virtual AIM Point |
| Dodatkowe opcje | HDR, zakrzywiony ekran, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, regulacja wysokości, wąska ramka |
| Głębokość | 303,8 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, door to door |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 350 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | Samsung FG750EU |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie włączenia | 39 W |
| Przekątna ekranu | 100 cm |
| Przekątna ekranu | 100,6 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | VA |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma | 5120 px |
| Rozdzielczość | 5120 x 2160 |
| Seria | Samsung Odyssey G7 |
| Szerokość | 928,6 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 11,3 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,18 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 599 mm |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | HDMI 2.1 x 2, DisplayPort x 1, USB 3.2 x 2, wyjście liniowe audio, USB 3.2 Typ B x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 2 |
| Zużycie energii HDR | 136 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 39 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2799,00 zł
Aktualna cena od 2499,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.02.2026 | 3299,00 zł | Media Markt | - |
| 03.03.2026 | 2799,00 zł | Media Markt | -500 zł |
| 02.04.2026 | 2499,00 zł | Ole Ole! | -300 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2799,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2499,00 zł na dzień 02.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 300 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Samsung
Kategoria: Monitory Ceny od 2499 zł do 2999 zł
EAN: 8806097438533
SKU: 08806097438533
Polecana ofertaOle Ole!
2 499,00 zł
Przejdź do sklepu >




