Samsung Odyssey G6 LS27FG602SUXEN - 500Hz QHD OLED 27
Polecana ofertaddw24.online
2 765,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 6
, Akcesoria opcjonalne: 0; Barwa obudowy: srebrny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie
MONITOR OLED 27" S27FG602SU/LS27FG602SUXEN SAMSUNG
2 765,99 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
27 " 2560 x 1440 px Quad HD 16:9 OLED OLED Ekran dotykowy Nie 0.03 ms Płaski Contrast 1000000:1 Maksymalna częstotliwość odświeżania 500 Hz Wbudowane głośniki Nie Wbudowana kamera/aparat Nie 2xIlość p...
Przejdź do sklepu >
Samsung Odyssey OLED G6 S27FG602SU 27" 2K OLED 500Hz 0,03ms Gamingowy Monitor OLED
2 899,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akcesoria opcjonalne:0;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:0,03 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:500 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (p...
- Brand: Samsung
- Ean: 8806097455905
- Gtin: 8806097455905
- Producer: Samsung
Samsung Odyssey OLED G6 S27FG602SU 27" 2K OLED 500Hz 0,03ms Gamingowy Monitor OLED
2 899,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Samsung
- Certification: EC EPREL 2338408
- Ean: 8806097455905
- Gtin: 8806097455905
- Producer: Samsung
Samsung Odyssey OLED G6 G60SF 27-calowy monitor gamingowy QHD 500 Hz
3 061,94 zł
Sprzedawca: visunext.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Najlepszy QD-OLED gaming monitor dla profesjonalistów e-sportu: 500 Hz i czas reakcji 0,03 ms Jako certyfikowani doradcy ds. technologii medialnych polecamy monitor do gier QD-OLED jako najlepszy wybó...
- Ean: 8806097455905
- Eec_spectrum: A-G
- Energy_efficiency_class: G
- Kod_producenta: LS27FG602SUXEN
- Producer: Samsung
Monitor SAMSUNG Odyssey G6 LS27FG602SUXEN 27 QHD OLED 0.03ms 500Hz FreeSync Premium Pro Quantum Dot Color Srebrny
2 799,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor Samsung Odyssey G6 Ls27Fg602Suxen 27 QHD Oled 0.03ms 500Hz FreeSync Premium Pro Quantum Dot Color Srebrny Monitor Samsung Odyssey G6 to propozycja dla wymagających graczy i osób zajmujących si...
Przejdź do sklepu >
Monitor Oled Samsung Odyssey G6 S27FG602SU 27'' 500Hz 0,03ms HDR10 Pivot
2 899,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor OLED Samsung Odyssey G6 S27FG602SU 27" QHD OLED 500Hz 0,03ms Gamingowy nr kat. 1363972 Ekran: 27 ", OLED, 2560 x 1440 Czas reakcji matrycy: 0,03 ms Częstotliwość odświeżania obrazu: 500 Hz Złą...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Częstotliwość odświeżania: 500
- Funkcje ochrony oczu: redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 26.4
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: G
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: LS27FG602SUXEN
- Kolor: wielokolorowy
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: Samsung
- Model: Odyssey G6 S27FG602SU
- Proporcje obrazu: 16:9
- Przekątna ekranu: 67
- Rodzaj podświetlania: OLED
- Rozdzielczość natywna: 2560 x 1440
- Rozmiar plamki: 0.23
- Standard vesa: 100 x 100
- Typ matrycy: OLED
- Waga z podstawą: 6.9
- Wysokość produktu z podstawą: 55.4
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcesoria opcjonalne | 0 |
|---|---|
| Barwa obudowy | srebrny |
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,03 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 500 Hz |
| Dodatkowe dane | technologia AMD FreeSync, tryb Eye Saver, HDR10, Virtual AIM Point, Quantum Dot Color |
| Dodatkowe opcje | HDR, USB, AMD FreeSync, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 264 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | srebrny/szary |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie włączenia | 140 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 67 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | OLED |
| Rodzaj podświetlenia | OLED |
| Rozdzielczość pionowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 612 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 6,9 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 554 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | HDMI 2.1 x 2, DisplayPort x 1, USB 3.2 x 2 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 2 |
| Zużycie energii HDR | 48 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 41 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 2833,99 zł
Aktualna cena od 2765,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 2999,00 zł | Media Markt | - |
| 03.02.2026 | 3398,00 zł | RTV EURO AGD | 399 zł |
| 03.03.2026 | 2944,99 zł | ddw24.online | -453 zł |
| 03.04.2026 | 2899,00 zł | Media Markt | -45 zł |
| 03.05.2026 | 2833,99 zł | ddw24.online | -65 zł |
| 22.05.2026 | 2765,99 zł | ddw24.online | -68 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2833,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2765,99 zł na dzień 22.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 68 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Samsung
Kategoria: Monitory Ceny od 2765.99 zł do 3061.94 zł
EAN: 8806097455905
SKU: LS27FG602SUXEN
Polecana ofertaddw24.online
2 765,99 zł
Przejdź do sklepu >





