Samsung QE55QN92FAT 55 Neo QLED 4K 165Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2 czarny Samsung QE55QN92FAT 55 Neo QLED 4K 165Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2 czarny Samsung QE55QN92FAT 55 Neo QLED 4K 165Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2 czarny Samsung QE55QN92FAT 55 Neo QLED 4K 165Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2 czarny Samsung QE55QN92FAT 55 Neo QLED 4K 165Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2 czarny
Samsung QE55QN92FAT 55 Neo QLED 4K 165Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2 czarny
Polecana ofertaOle Ole!
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Samsung QE55QN92FAT to 55-calowy telewizor Neo QLED 4K z częstotliwością odświeżania 165 Hz, idealny dla graczy. Dzięki technologii Quantum Mátrix Plus zapewnia... rozwiń
Samsung QE55QN92FAT 55" Neo QLED 4K 165Hz Vision AI Tizen Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2 Telewizor QLED
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Samsung
  • Certification: EC EPREL 2205031
  • Color: czarny
  • Ean: 8806095995922
  • Gtin: 8806095995922
  • Producer: Samsung
Przejdź do sklepu >
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Samsung
  • Color: czarny
  • Ean: 8806095995922
  • Gtin: 8806095995922
  • Producer: Samsung
SAMSUNG Telewizor QE55QN92F 55" QD-Mini LED 4K 165Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 Power Audio 50% taniej Soundbar 30% taniej
Sprzedawca: Media Expert
  • Code: QE55QN92FATXXH
Telewizor Neo QLED SAMSUNG QE55QN92FAT 55" 4K 165Hz Tizen FreeSync Premium Pro Czarny
Sprzedawca: Media Markt
Telewizor Neo Qled Samsung Qe55Qn92Fat 55" 4K 165Hz Tizen FreeSync Premium Pro Czarny Samsung Qe55Qn92Fat to 55-calowy telewizor Neo Qled 4K, który oferuje wyjątkową jakość obrazu, nowoczesny design o...
Telewizor Samsung QE55QN92FATXXH MiniLED 4K 120Hz 4K 55 cali Vision Ai
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
  • Certyfikaty zgodności: CE
  • Format hd: 4K UHD
  • Głębokość produktu z podstawą: 23.7
  • Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: F
  • Klasa efektywności energetycznej: F
  • Kod eprel: 2205031
  • Kod producenta: QE55QN92FA
  • Kolor: czarny
  • Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
  • Liczba głośników: 8
  • Liczba złączy usb: 2
  • Marka: Samsung
  • Odświeżanie obrazu: 120
  • Smart tv: Tizen
  • Standard kodowania: MPEG-2, MPEG-4, H.264 (MPEG-4 AVC), H.265/HEVC
  • Technologia 3d: nie
  • Technologie dźwięku: Dolby Atmos, Dolby Digital
  • Tuner: DVB-T2, DVB-S, DVB-T, DVB-C, DVB-S2
  • Wysokość produktu: 70.56
  • Załączone wyposażenie: uchwyt ścienny
  • Łączna moc głośników: 60
Specyfikacja, funkcje
Akcesoria opcjonalne0
Aplikacje Smart TVYouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, Max, SkyShowtime
Cyfrowe wyjście koaksjalnenie
Cyfrowe wyjście optycznetak
Częstotliwość odświeżania obrazudo 165 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczytak
DLNAnie
Format HD / Rozdzielczość4K UHD / 3840 x 2160
Format HDRHDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Funkcje AItak
Funkcje dodatkowePiP (obraz w obrazie), przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV
Funkcje dźwiękowewbudowany subwoofer
FunkcjeHDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, PiP - 2 tunery
Głębokość z podstawą23,7 cm
Głębokość2,7 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVtak
HDMI (wersja)(4x HDMI 2.1)
Informacje dodatkoweWi-Fi 5, Bluetooth 5.3
Input lag0 ms
Jasność ekranu0 cd/m2
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRF
Kolor obudowytytanowo-czarny
Kolorczarny
Kompatybilność z asystentem głosowymBixby
Kontrast dynamicznyQuantum Mátrix Plus Technology
Korektor dźwiękutak
Liczba złączy HDMI4
Liczba złączy USB2
Łączność bezprzewodowaBluetooth, AirPlay
Menu w języku polskimtak
Model na rok2025
Model (wariantowanie)QN92FAT
Możliwość powieszenia na ścianietak
Nagrywanie na USBnie
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
Optymalizacja ruchuMotion Xcelerator 165Hz
PIP (obraz w obrazie)PiP - 2 tunery
Pobór mocy (max)235 W
Pobór mocy (tryb czuwania)0,5 W
Podświetlenie matrycyMini LED
Podwójny tuner HDtak
Przeglądarka internetowatak
Przekątna ekranu cm139 cm
Przekątna ekranu widzialna cm139 cm
Przełączniknie
Regulacja tonówtak
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawystopka
Rozdzielczość pionowa2160 px
Rozdzielczość pozioma3840 px
Rozdzielczość 3840 x 2160
SeriaSamsung Seria QN9
Smart TV Smart TV
Smart TVSmart TV
Smart TVtak
Standard VESA200x200 mm
System dźwięku przestrzennegotak
System i moc głośnikówsystem 4.2.2 / 60 W
System SmartSamsung Tizen 9.0
Szerokość podstawy38,8 cm
Szerokość122,7 cm
Technologia 3Dnie
Technologia HDRtak
Technologia obrazuQLED, Mini LED
Technologia odświeżaniatechnologia 100 Hz
Technologia producentaSamsung Neo QLED
Technologie dla graczyAuto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), High Frame Rate (HFR), AMD FreeSync, HGiG (HDR Gaming Interest Group), złącze HDMI 2.1, odświeżanie do 165 Hz
Telegazetatak
Tryb gratak
Tryb sportnie
TunerDVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy
Typ telewizora opis cenowytelewizor QD-Mini LED Smart TV
Typ telewizoratelewizor LED
VESA rodzaj śruby M8
Waga bez podstawy17,7 kg
Waga z podstawą20,6 kg
Wejście komponentowenie
Wi-Fitak
Wyjście słuchawkowenie
Wyposażeniepodstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, pilot SolarCell TM2360E
Wysokość z podstawą76,8 cm
Wysokość70,6 cm
WzornictwoNeo Slim Design
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie220 - 240 V 50/60 Hz