Samsung UE85U8092FU 85 cali LED 4K Tizen DVB T2 czarny
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 999,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Samsung UE85U8092FU to 85-calowy telewizor LED 4K z systemem Tizen, oferujący niesamowitą jakość obrazu dzięki technologii HDR10+ i procesorowi Crystal 4K. Wypo... rozwiń
Samsung UE85U8092FU 85" LED 4K Tizen DVB-T2 Telewizor LED
4 999,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akcesoria opcjonalne:0;Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, SkyShowtime, Xbox Cloud Gaming;Aplikacje Smart TV - przypisy:Dostępność treści może się różnić w za...
- Brand: Samsung
- Color: czarny
- Ean: 8806097068624
- Gtin: 8806097068624
- Producer: Samsung
Samsung UE85U8092FU 85" LED 4K Tizen DVB-T2 Telewizor LED
4 999,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Opcjonalne wyposażenie:0;Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, SkyShowtime, Xbox Cloud Gaming;Aplikacje Smart TV - przypisy:Dostępność treści może się różnić w za...
- Brand: Samsung
- Certification: EC EPREL 2205161
- Color: czarny
- Ean: 8806097068624
- Gtin: 8806097068624
- Producer: Samsung
Telewizor LED SAMSUNG UE85U8092FU 85" 4K Tizen UHD Dimming Czarny
4 999,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Telewizor LED Samsung Ue85U8092Fu 85" 4K Tizen UHD Dimming Czarny Samsung Ue85U8092Fu to 85-calowy telewizor LED oferujący rozdzielczość 4K Uhd, wyposażony w procesor Crystal 4K, technologię UHD Dimmi...
Przejdź do sklepu >
Samsung Telewizor Led 85 cali UE85U8092FUXXH
3 912,14 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
SAMSUNG Telewizor LED 85 cali UE85U8092FUXXH UE85U8092FU 4K Zobacz każdy kolor takim, jaki powinien być. Procesor Crystal 4K zapewnia skalowanie obrazu wyjściowego do rozdzielczości zbliżonej do 4K. P...
- Głębokość produktu z podstawą: 32.6
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej: A
- Kod eprel: 2205161
- Kod producenta: UE85U8092FUXXH
- Komunikacja: Wi-Fi
- Liczba głośników: 2
- Marka: Samsung
- Model: UE85U8092FUXXH
- Odświeżanie obrazu: 60
- Przekątna ekranu: 85
- Smart tv: Tizen
- Standard vesa: 400 x 300
- Szerokość produktu: 188.99
- Technologia 3d: nie
- Waga produktu: 28.7
- Waga z podstawą: 29.2
- Wysokość produktu z podstawą: 113.28
- Wysokość produktu: 108.35
- Złącza: HDMI, USB, złącze antenowe
- Łączna moc głośników: 20
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcesoria opcjonalne | 0 |
|---|---|
| Aplikacje Smart TV - przypisy | Dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, Aby korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem. |
| Aplikacje Smart TV | YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, Max, SkyShowtime |
| Asystent głosowy - przypisy | Asystent wymaga połączenia z internetem |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne | nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne | nie |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | do 60 Hz |
| Czytnik kart pamięci | nie |
| Dla graczy | nie |
| DLNA | nie |
| Format HD / Rozdzielczość | 4K UHD / 3840 x 2160 |
| Format HDR | HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje dodatkowe | przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV |
| Funkcje poprawy obrazu | 4K Upscaling (Inteligentne Skalowanie), Color Booster, Crystal Processor 4K (procesor Crystal 4K), FILMMAKER MODE (Tryb Filmowca), UHD Dimming |
| Funkcje Smart TV | SmartThings, Dotknij i wyświetl, Mobile to TV - Mirroring (Urządzenie mobilne do TV), Daily+, Storage Share |
| Funkcje | HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia |
| Głębokość z podstawą | 32,6 cm |
| Głębokość | 7,7 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| HbbTV | tak |
| HDMI (wersja) | (3x HDMI 2.0) |
| Informacje dodatkowe | USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, możliwość użycia klawiatury i myszki (funkcje Smart), ConnectShare Movie, Anynet+ |
| Informacje dodatkowe | Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3 |
| Input lag | 0 ms |
| Jasność ekranu | 0 cd/m2 |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność z asystentem głosowym | Bixby |
| Kontrast dynamiczny | Mega |
| Korektor dźwięku | tak |
| Liczba złączy HDMI | 3 |
| Liczba złączy USB | 1 |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, AirPlay 2 |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model na rok | 2025 |
| Model (wariantowanie) | U8092FU |
| Możliwość powieszenia na ścianie | tak |
| Nagrywanie na USB | nie |
| Odporność - legale 1 | 0 |
| Odporność - legale 2 | 0 |
| Pobór mocy (max) | 0 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Podświetlenie matrycy | Direct LED |
| Podwójny tuner HD | nie |
| Przeglądarka internetowa | tak |
| Przekątna ekranu cm | 214 cm |
| Przekątna ekranu widzialna cm | 214 cm |
| Przełącznik | nie |
| Regulacja tonów | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj podstawy | nóżki |
| Rozdzielczość pionowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Seria | Samsung Seria 8 |
| Smart TV | Smart TV |
| Smart TV | Smart TV |
| Smart TV | tak |
| Standard VESA | 400x300 mm |
| System dźwięku przestrzennego | tak |
| System i moc głośników | system 2.0 / 20 W |
| System Smart | Samsung Tizen 9.0 |
| Szerokość podstawy | 141,1 / 95,4 cm |
| Szerokość | 189 cm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR | tak |
| Technologia obrazu | LED |
| Technologia odświeżania | standard (50/60 Hz) |
| Technologie dla graczy | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), High Frame Rate (HFR), HGiG (HDR Gaming Interest Group) |
| Technologie dźwięku | Adaptive Sound (funkcja Adaptacji Dźwięku), Audio Pre-selection Descriptor, Bluetooth Audio, HDMI eARC, Object Tracking Sound Lite (Dźwięk Podążający za Obiektem Lite), Q-Symphony |
| Telegazeta | tak |
| Tryb gra | tak |
| Tryb sport | nie |
| Tuner | DVB-T2 (HEVC), DVB-S2, DVB-C, analogowy |
| Typ telewizora opis cenowy | telewizor LED Smart TV |
| Typ telewizora | telewizor LED |
| VESA rodzaj śruby | M8 |
| Waga bez podstawy | 28,7 kg |
| Waga z podstawą | 29,2 kg |
| Wejście komponentowe | nie |
| Wi-Fi | tak |
| Wyjście słuchawkowe | nie |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, podstawa (możliwość regulacji), pilot SolarCell TM2240A |
| Wysokość z podstawą | 113,3 cm |
| Wysokość | 108,3 cm |
| Wzornictwo | Metal Stream |
| Zakrzywiony ekran Curved | nie |
| Zasilanie 12/24 V | nie |
| Zasilanie | 220 - 240 V 50/60 Hz |
| Złącza | CI+, Ethernet, HDMI x3, USB x1 |
| Złącze CI (Common Interface) | 1 |
| Złącze CI (Common Interface) | tak |
| Złącze Ethernet (LAN) | tak |
| Złącze EURO | 0 |
| Złącze HDMI 2.1 | nie |
| Złącze VGA | nie |
| Zużycie energii HDR | 268 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 165 kWh/1000h |
| Zwrotny kanał audio | eARC |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 3695,80 zł
Aktualna cena od 4999,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 6999,00 zł | Media Markt | - |
| 03.07.2025 | 6999,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.08.2025 | 6499,00 zł | Media Markt | -500 zł |
| 03.09.2025 | 6999,00 zł | Media Markt | 500 zł |
| 03.10.2025 | 6499,00 zł | RTV EURO AGD | -500 zł |
| 03.11.2025 | 6499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.12.2025 | 4149,00 zł | Sklep komputronik.pl | -2350 zł |
| 03.01.2026 | 6499,00 zł | Media Markt | 2350 zł |
| 03.02.2026 | 5499,00 zł | Ole Ole! | -1000 zł |
| 03.03.2026 | 3958,45 zł | ddw24.online | -1540 zł |
| 03.04.2026 | 3955,98 zł | ddw24.online | -2 zł |
| 03.05.2026 | 3695,80 zł | ddw24.online | -260 zł |
| 18.05.2026 | 4999,00 zł | RTV EURO AGD | 1303 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3695,80 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 4999,00 zł na dzień 18.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1303 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Samsung
Kategoria: Samsung Ceny od 3912.14 zł do 4999 zł
EAN: 8806097068624
SKU: OI_388919270
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 999,00 zł
Przejdź do sklepu >



