Sharp 43HP6765E 43 QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos Telewizor QLED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
Sharp 43HP6765E 43" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1 DVB-T2 Telewizor QLED
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Sharp
  • Color: czarny
  • Ean: 5905683274623
  • Gtin: 5905683274623
  • Producer: Sharp
Przejdź do sklepu >
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
  • Brand: Sharp
  • Certification: EC EPREL 2351329
  • Color: czarny
  • Ean: 5905683274623
  • Gtin: 5905683274623
  • Producer: Sharp
Specyfikacja, funkcje
Cyfrowe wyjście koaksjalnenie
Cyfrowe wyjście optycznetak
Częstotliwość odświeżania obrazudo 60 Hz
Czytnik kart pamięcinie
Dla graczynie
DLNAnie
Dodatkowe opcje dźwiękuDolby AC4, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Dodatkowe opcje obrazuAQUOS Smooth Motion
Dodatkowe opcjeDigital EPG, Dolby AC-4
Format HD / Rozdzielczość4K UHD / 3840 x 2160
Format HDRDolby Vision, HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Funkcje AInie
Funkcje dodatkoweprzeglądarka internetowa, HbbTV
Funkcje Smart TVGoogle Play Store, Google Cast, Google Home, Aplikacje
Głębokość telewizora z podstawą 21,9 cm
Głębokość telewizora8,2 cm
Gwarancja24 miesiące
HbbTVtak
HDMI (wersja)HDMI 2.1
HDR (High Dynamic Range)tak
Ilość złączy HDMI4
Ilość złączy USB2
Inna komunikacjaBluetooth, Chromecast
Input lag0 ms
Jasność ekranu0 cd/m2
Klasa energetyczna HDRG
Klasa energetyczna SDRG
Kolor obudowyczarny
Kolorczarny
Kompatybilność z asystentem głosowymAsystent Google
Korektor dźwiękutak
Maksymalne Zużycie energii 100 W
Menu w języku polskimtak
Model na rok2025
Model (wariantowanie)HP6765E
Możliwość powieszenia na ścianietak
Nagrywanie na USBnie
Odporność - legale 10
Odporność - legale 20
OdświeżanieActive Motion 1000
Odświeżanietechnologia 1000 Hz
Podświetlenie matrycyDirect LED
Podwójny tuner HDnie
Pozostałe funkcje i parametryHDR, Wi-Fi, Bluetooth, obsługa głosowa
Przeglądarka internetowatak
Przekątna ekranu widzialna cm108 cm
Przekątna matrycy cm108 cm
Przełączniknie
Regulacja tonówtak
Rodzaj etykietynowa
Rodzaj podstawystopka
Rozdzielczość pionowa2160 px
Rozdzielczość pozioma3840 px
Rozdzielczość 3840 x 2160
SeriaSharp AQUOS seria HP6
Smart TV Google TV
Smart TVtak
Standard VESA300x300 mm
System i moc głośnikówsystem 2.0 / 20 W
System SmartGoogle TV
Szerokość podstawy45 cm
Szerokość95,7 cm
Technologia 3Dnie
Technologia obrazuQLED
Technologie dla graczyAuto Low Latency Mode (ALLM), złącze HDMI 2.1
Telegazetatak
Telewizor SmartGoogle TV
TunerDVB-T2 (HEVC), DVB-T (MPEG-4), DVB-S2, DVB-S, DVB-C, analogowy
Typ telewizora opis cenowytelewizor QLED Google TV
Typtelewizor LED
VESA rodzaj śruby M6
Waga bez podstawy6 kg
Waga z podstawą6,6 kg
Wejście komponentowenie
Wiadomości dodatkowe 0
Wi-Fitak
Wyjście słuchawkowetak
Wyposażeniepilot, 2 baterie AAA do pilota, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim
Wysokość z podstawą61,2 cm
Wysokość55,6 cm
WzornictwoFRAMELESS
Zakrzywiony ekran Curvednie
Zasilanie 12/24 Vnie
Zasilanie220 - 240 V 50/60 Hz
Złączaoptyczne, HDMI x4, USB x2
Złącze CI (Common Interface)1
Złącze CI (Common Interface)tak
Złącze Ethernet (LAN)tak
Złącze EURO0
Złącze HDMI 2.1tak
Złącze VGAnie
Zużycie energii HDR100 kWh/1000h
Zużycie energii SDR52 kWh/1000h
Zużycie energii w trybie czuwania0,5 W