Siemens EN6B6PK40 59cm Płyta gazowa, czarna, 4 palniki, automatyczne zapalanie, zabezpieczenie przeciwwypływowe
Polecana ofertaRTV EURO AGD
879,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Płyta gazowa Siemens EN6B6PK40 o szerokości 59 cm to doskonały wybór dla miłośników gotowania. Wykonana ze szkła, posiada 4 żeliwne ruszty i mechaniczne pokrętł... rozwiń
Siemens EN6B6PK40 59cm Płyta gazowa
879,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bezpieczeństwo użytkowania:zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu;Bezpieczeństwo użytkowania:zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu;Długość kabla:100 cm;Kolor:czarny;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjnoś...
- Brand: Siemens
- Color: czarny
- Ean: 4242003966655
- Gtin: 4242003966655
- Producer: Siemens
Siemens EN6B6PK40 59cm Płyta gazowa
879,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bezpieczny w użytkowaniu:zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu;Bezpieczeństwo użytkowania:zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu;Długość kabla:100 cm;Kolor:czarny;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność ...
- Brand: Siemens
- Color: czarny
- Ean: 4242003966655
- Gtin: 4242003966655
- Producer: Siemens
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa płyty grzewczej | czarny |
|---|---|
| Bezpieczeństwo użytkowania | zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
| Bezpieczny w użytkowaniu | zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
| Długość kabla | 100 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość palników/pól grzewczych | 4 |
| Kabel zasilający w wyposażeniu | tak |
| Kolor | czarny |
| Kontrola płyty grzewczej | mechaniczne - pokrętła na płycie grzewczej |
| Łączenie pól grzejnych | nie |
| Moc przyłączeniowa | 7,8 kW |
| Możliwość montażu na równi z blatem | nie |
| Napięcie zasilania | 230V (instalacja jednofazowa) |
| Nazwa produktowa do opisów | płyta do zabudowy |
| Poziom hałasu | 0 |
| Rodzaj obsługiwanego gazu - informacja dla Ls (GZ-35) | Urządzenie nieprzystosowane i niezalecane do zasilania gazem GZ-35. |
| Rodzaj obsługiwanego gazu - informacja dla Lw (GZ-41,5) | Urządzenie nieprzystosowane i niezalecane do zasilania gazem Lw/GZ 41,5. |
| Rodzaj rusztu | osobny dla każdego palnika, żeliwny |
| Szerokość | 59 cm |
| Typ obsługiwanego gazu | 3B/P (propan-butan), G20 (E, GZ-50) |
| Typ płyty | płyta gazowa |
| Wolne pole indukcyjne | nie |
| Wykonanie płyty grzewczej | szklane |
| Wyposażenie | 4 ruszty płyty grzewczej, instrukcja obsługi w języku polskim, przewód zasilający (bez wtyczki) |
| Wysokość | 5,7 cm |
| Zapalarka gazu | zintegrowana w pokrętłach piekarnika |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 879,00 zł
Aktualna cena od 879,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1199,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1099,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.11.2025 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
| 03.12.2025 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 889,00 zł | RTV EURO AGD | -310 zł |
| 03.03.2026 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | 310 zł |
| 03.04.2026 | 879,00 zł | Ole Ole! | -320 zł |
| 03.05.2026 | 879,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 15.05.2026 | 879,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 879,00 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 879,00 zł na dzień 15.05.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Siemens
Kategoria: Płyty do zabudowy Cena: 879 zł
EAN: 4242003966655
SKU: OI_380172009
Polecana ofertaRTV EURO AGD
879,00 zł
Przejdź do sklepu >

