Smartfony Motorola Moto G55 5G 8/256GB Szary
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Smartfon Motorola Moto G55 5G oferuje potężną wydajność dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi MediaTek Dimensity 7025 i 8 GB RAM. Posiada 256 GB pamięci wewnętrznej,... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| 5G | tak |
|---|---|
| Aparat przedni | tak |
| Aparat zewnętrzny | 0 |
| Bardzo odporny | nie |
| Barwa obudowy | czarny |
| Bluetooth | tak v5.3 |
| Budzik | tak |
| Czas do pełnego naładowania baterii | 0 |
| Czas pracy na baterii do | 0 |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Czytnik linii papilarnych | z boku obudowy |
| Długość czuwania | 0 h |
| Dodatkowe opcje | Dolby Atmos, Google Play |
| Dostęp do sieci | tak |
| Dotykowy wyświetlacz | tak |
| Dzwonki MP3 | tak |
| Dzwonki polifoniczne | tak |
| EDGE | tak |
| Ekran dodatkowy | 0 |
| Ekran | Full HD+ |
| Funkcje AI | tak |
| GPRS | tak |
| GPS | GPS |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| HSDPA | tak |
| HSPA+ | tak |
| HSUPA | tak |
| Interfejs po polsku | tak |
| Kalendarz | tak |
| Kalkulator | tak |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | Wi-Fi, NFC, USB, Bluetooth 5.3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8-rdzeniowy |
| LTE | tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | nie |
| Ładowanie | szybkie ładowanie |
| Ładowarka | nie |
| Łączność bezprzewodowa | 5G, NFC, LTE, Bluetooth, Wi-Fi |
| Maksymalna moc ładowania | 30 W |
| Marka procesora | MediaTek |
| Model procesora | Dimensity 7025 |
| Nano SIM | tak |
| obiektyw 2 | 0 |
| obiektyw 3 | 0 |
| obiektyw 4 | 0 |
| obiektyw 5 | 0 |
| obiektyw 6 | 0 |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odtwarzacz audio | tak |
| Opcje aparatu | autofocus, ledowa lampa błyskowa, optyczna stabilizacja obrazu, tryb makro |
| Opcje telefonu | odbiornik GPS, rozmowy wideo (przez aplikacje), odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, czytnik linii papilarnych |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Płatność zbliżeniowa (NFC) | tak |
| Pojemność akumulatora w komplecie | 5000 mAh |
| Pokrowiec przypisany modelowi | Motorola moto g55 5G |
| Procesor | Dimensity 7025 |
| Prosty w obsłudze | nie |
| Przysłona obiektywu | 0 |
| Rodzaj karty SIM | nano SIM, eSIM |
| Rodzaj karty SIM | nanoSIM |
| Rodzaj | smartfon |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 8 Mpix |
| Rozdzielczość aparatu - tył | 50 Mpix |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 pikseli |
| Rozdzielczość nagrywania wideo | FullHD |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 161,56 x 73,82 x 8,09 mm |
| Seria | Moto G |
| Sieć Wi-Fi | tak |
| Standardy wysyłania/odbierania wiadomości | e-mail, MMS, SMS |
| Sygnał wibrujący | tak |
| System operacyjny | Android 14 |
| System operacyjny | Android |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Tryb głośnomówiący | tak |
| Typ gniazda ładowania | USB typ C |
| Typ obudowy | klasyczna - ekran dotykowy |
| Typ obudowy | klasyczna |
| Waga | 179 g |
| Wymienna bateria | nie |
| Wymienny akumulator | niewymienny |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C |
| Złącza | USB typ C |
| zSmartfony opisy uniwersalne | 1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, 1. LTE, Aparat nagrywanie Full HD, procesor MediaTek 8 rdzeni |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 629,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.12.2025 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.01.2026 | 649,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 629,00 zł | Empik.com | -20 zł |
| 03.03.2026 | 699,00 zł | RTV EURO AGD | 70 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 629,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię