Smartfony Oukitel WP39 Pro 12/512GB 6,6 64Mpix Zielony
Polecana ofertaOle Ole!
1 148,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Oukitel WP39 Pro to wytrzymały smartfon z 6,6-calowym ekranem pokrytym Corning Gorilla Glass 5. Wyposażony w 8-rdzeniowy procesor MediaTek Dimensity 6300, 12 GB... rozwiń
Oukitel WP39 Pro 12/512GB 6,6" 64Mpix Zielony Smartfon
1 148,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
5G:tak;Budzik:tak;Aparat przedni:tak;Aparat zewnętrzny:0;Bluetooth informacje:0;Długość czuwania:0 h;Czas do pełnego naładowania baterii:0;Czas pracy na baterii do:0;Dla seniora:nie;Dodatkowy aparat t...
- Brand: Oukitel
- Certification: EC EPREL 2384162
- Color: zielony
- Ean: 6931940791007
- Gtin: 6931940791007
- Producer: Oukitel
Oukitel WP39 Pro 12/512GB 6,6" 64Mpix Zielony Smartfon
1 249,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
5G:tak;Alarm (budzik):tak;Aparat przedni:tak;Aparat zewnętrzny:0;Bluetooth informacje:0;Czas czuwania do:0 h;Czas do pełnego naładowania baterii:0;Czas pracy na baterii do:0;Dla seniora:nie;Dodatkowy ...
- Brand: Oukitel
- Color: zielony
- Ean: 6931940791007
- Gtin: 6931940791007
- Producer: Oukitel
Smartfon Oukitel WP39 Pro 12/512 11000MAH 6,6" IP68 Wi-Fi 64 Mp Nfc Android
1 245,97 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Blokada simlock: brak blokady
- Cechy dodatkowe: odporny na uderzenia, pyłoszczelny, wodoodporny
- Funkcje aparatu: lampa błyskowa, nagrywanie wideo
- Funkcje: odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), szybkie ładowanie
- Głębokość: 14.9
- Klasa efektywności energetycznej: B
- Kod producenta: WP39Pro-GN/OL
- Komunikacja: Bluetooth, NFC, Wi-Fi
- Marka: OUKITEL
- Materiał: szkło
- Opcje sim: Dual SIM
- Pojemność akumulatora: 11000
- Przekątna ekranu: 6.6
- Rozdzielczość ekranu: 2400 x 1080
- Slot karty pamięci: tak
- System operacyjny: Android
- Transmisja danych: 5G
- Typ: Smartfon
- Wysokość: 14.9
- Złącza: USB typ C
- Ładowarka w komplecie: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| 5G | tak |
|---|---|
| Aparat przedni | tak |
| Aparat zewnętrzny | 0 |
| Barwa obudowy | zielony |
| Bluetooth informacje | 0 |
| Budzik | tak |
| Czas do pełnego naładowania baterii | 0 |
| Czas pracy na baterii do | 0 |
| Długość czuwania | 0 h |
| Dodatkowe opcje | 3G, 4G LTE, 5G |
| Dodatkowy aparat tylny | + 8 Mpix + 2 Mpix |
| Dotykowy wyświetlacz | tak |
| Dual SIM | tak |
| Ekran dodatkowy | 0 |
| Energia nominalna | 0 Wh |
| GPS | GPS, GLONASS, Galileo, Beidou |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | B |
| Klasa możliwości naprawy | C |
| Klasa wytrzymałości | A |
| Kolor | zielony |
| Liczba możliwych cykli ładowania | 0 |
| Liczba rdzeni procesora | 8-rdzeniowy |
| LTE | tak |
| Ładowanie | szybkie ładowanie |
| Ładowarka | nie |
| Łączność bezprzewodowa | 5G, NFC, LTE, Bluetooth, Wi-Fi |
| Marka procesora | MediaTek |
| Masa baterii | 0 |
| Minimalna wydajność po 500 cyklach | 0 |
| Model procesora | Dimensity 6300 |
| Możliwy do użycia środek gaśniczy | 0 |
| Nano SIM | tak |
| Napięcie nominalne | 0 V |
| Numer identyfikacyjny modelu | 0 |
| obiektyw 2 | 0 |
| obiektyw 3 | 0 |
| obiektyw 4 | 0 |
| obiektyw 5 | 0 |
| obiektyw 6 | 0 |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP68, stopień ochrony IP69K, MIL-STD-810H |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność | na pył, na wodę |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512 GB |
| Płatność zbliżeniowa (NFC) | tak |
| Pojemność akumulatora w komplecie | 11000 mAh |
| Pojemność nominalna | 0 mAh |
| Procesor | 0 |
| Przysłona obiektywu | 0 |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj karty SIM | nano SIM |
| Rodzaj karty SIM | nanoSIM - nanoSIM |
| Rodzaj pokrycia wyświetlacza | Corning Gorilla Glass 5 |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 32 Mpix |
| Rozdzielczość aparatu - tył | 64 Mpix |
| Rozdzielczość ekranu | 2408 x 1080 pikseli |
| Rozmiary (szer. x wys. x głęb.) | 0 mm |
| Sieć Wi-Fi | tak |
| Slot hybrydowy | tak |
| Stopień ochrony przed wnikaniem | IP68 |
| Substancje niebezpieczne inne niż rtęć, kadm lub ołów | 0 |
| System operacyjny | Android 14 |
| System operacyjny | Android |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Trwałość baterii w cyklach | 1100 |
| Trwałość baterii | 0 |
| Typ baterii | 0 |
| Typ obudowy | klasyczna |
| Waga | 0 g |
| Wodoodporność | stopień ochrony IP68, stopień ochrony IP69K, MIL-STD-810H |
| Zawartość krytycznych surowców | 0 |
| Zawartość materiałów z recyklingu | 0 |
| Złącza | USB typ C |
| zSmartfony opisy uniwersalne | 1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, 1. Gorilla Glass, 1. LTE, 1. NFC, 1. wodoodporność i pyłoodporność, 1. Wodoszczelność IP68, procesor MediaTek 8 rdzeni |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1199,00 zł
Aktualna cena od 1148,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.02.2026 | 1199,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.03.2026 | 1249,00 zł | RTV EURO AGD | 50 zł |
| 04.04.2026 | 1148,99 zł | Ole Ole! | -100 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1199,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1148,99 zł na dzień 04.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 50 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Oukitel
Kategoria: Smartfony Ceny od 1148.99 zł do 1249 zł
EAN: 6931940791007
SKU: 06931940791007
Polecana ofertaOle Ole!
1 148,99 zł
Przejdź do sklepu >


