Smartwatch Hifuture FutureFit APEX 48mm Srebrny
Polecana ofertaMedia Markt
269,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Smartwatch HiFuture FutureFit APEX 48mm srebrny to eleganckie i funkcjonalne urządzenie dla aktywnych. Wyposażony w dotykowy ekran, monitor snu, pulsometr i pul... rozwiń
Smartwatch HIFUTURE Apex Srebrny
269,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Smartwatch Hifuture Apex Srebrny Oto HiFuture Apex Smartwatch innowacyjne urządzenie łączące styl z funkcjonalnością. Zaprojektowany z dbałością o detale, ten elegancki smartwatch wyróżnia się smukłą ...
Przejdź do sklepu >
Smartwatch HiFuture FutureFit APEX srebrny
228,88 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Smartwatch Apex firmy HiFuture, wyposażony w 2,04-calowy wyświetlacz AMOLED, został zaprojektowany tak, aby zapewnić wyższą rozdzielczość i doskonałą jakość ...
- Gtin: 6972576181404
- Old_price: 223.38
- Sale_price: 228.88
HiFuture smartwatch Future Fit Apex Zegarek Sportowy Amoled 2,04" IP68
228,87 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Certyfikaty zgodności: CE
- Czujniki: krokomierz
- Kod producenta: FutureFit APEX Silve
- Kolor koperty: czarny
- Kolor: srebrny
- Kompatybilność systemowa: Android
- Kształt koperty: prostokątna
- Lokalizator gps: nie
- Marka: HiFuture
- Materiał paska: stal
- Model: inny
- Nawigacja: nie
- Obsługa ładowania bezprzewodowego: nie
- Pojemność akumulatora: 350
- Rodzaj: smartwatch
- Rozmiar koperty: 42 mm
- Transmisja danych: brak
- Waga: 220
- Wbudowana pamięć: 128
- Wodoszczelność: tak
- Złącza: brak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcelerometr | tak |
|---|---|
| Alarm | tak |
| Bluetooth | tak |
| Ciśnieniomierz | nie |
| Ekran dotykowy | tak |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcja szukania telefonu | tak |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje użytkowe | powiadomienia |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Integracja z telefonem | Bluetooth 5.2 |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor paska | srebrny |
| Kolor | srebrny |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 5.0, iOS od wersji 9 |
| Konstrukcja koperty | stal nierdzewna / PC |
| Konstrukcja paska | stal nierdzewna |
| Kształt ekranu | prostokątny |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model relacje | HiFuture FutureFit APEX |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość wymiany paska | nie |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Odbiornik GPS | nie |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP68 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność na wstrząsy | tak |
| Odporność | 0 |
| Odporność | na wodę |
| Pamięć RAM | 0 |
| Pojemność akumulatora | 350 mAh |
| Procesor | Realtek 8763EWE-VP |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | tak |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze |
| Rodzaj | damski |
| Rodzaj | Smartwatch |
| Rozdzielczość ekranu | 448 x 368 pikseli |
| Rozmiar | 48 mm |
| Rozmiary | 48,2 x 40 x 10,8 mm |
| Seria - wariantowanie | HiFuture FutureFit APEX |
| Stoper | tak |
| System operacyjny | producenta |
| Timer | tak |
| Użytkowe opcje | dystans, licznik kalorii, licznik kroków, powiadomienia |
| Waga | 0 g |
| Wariant | HiFuture FutureFit APEX |
| Wbudowana pamięć | 0 |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Współpracujący system operacyjny | Google Android |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, przewód do ładowania |
| Wysokościomierz | nie |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | nie |
| Zgodność z aplikacją | HiFuture Fit |
| Żyroskop | tak |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 223,38 zł
Aktualna cena od 228,88 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 339,00 zł | Media Markt | - |
| 03.09.2025 | 339,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 299,99 zł | Media Markt | -39 zł |
| 03.11.2025 | 299,99 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.12.2025 | 249,00 zł | Media Markt | -50 zł |
| 03.01.2026 | 269,99 zł | Media Markt | 20 zł |
| 03.02.2026 | 241,79 zł | Empik.com | -28 zł |
| 03.03.2026 | 241,79 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 223,38 zł | Empik.com | -18 zł |
| 03.05.2026 | 228,88 zł | Empik.com | 5 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 223,38 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 228,88 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 6 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Hifuture
Kategoria: Smartwatche Ceny od 228.87 zł do 269 zł
EAN: 6972576181404
SKU: 06972576181404
Polecana ofertaMedia Markt
269,00 zł
Przejdź do sklepu >


