Smartwatch Motorola Moto Watch Fit Zielony
Polecana ofertaOle Ole!
219,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 5
, Motorola Moto Watch Fit w zielonym kolorze to funkcjonalny smartwatch z ekranem dotykowym i GPS. Wyposażony w czujnik tętna, monitor snu i licznik kroków, wspie... rozwiń
Motorola Moto Watch Fit Zielony Smartwatch
219,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akcelerometr:tak;Bluetooth:tak;Pulsometr - Czujnik tętna:tak;Ekran dotykowy:tak;eSIM - legale 1:0;eSIM - legale 2:0;eSIM - legale 3:0;eSIM - legale 4:0;Funkcja szukania telefonu:tak;Funkcje AI:nie;Uży...
- Brand: Motorola
- Color: zielony
- Ean: 0840023294563
- Gtin: 0840023294563
- Producer: Motorola
Motorola Moto Watch Fit Zielony Smartwatch
239,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Motorola
- Color: zielony
- Ean: 0840023294563
- Gtin: 0840023294563
- Producer: Motorola
Zegarek smartwatch MOTOROLA Moto Watch Fit
349,00 zł
Sprzedawca: Bron.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Motorola moto watch fit Trekking Green Stylowy smartwatch dla aktywnych i wymagających Motorola moto watch fit to idealne połączenie nowoczesnego designu i praktycznych funkcji, które sprawdzą się zar...
Przejdź do sklepu >
Smartwatch zegarek sportowy Motorola Moto Watch Fit
299,01 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Smartwatch zegarek sportowy Motorola Moto Watch Fit Cechy produktu: Ostrzeżenia: Zachowaj ostrożność przy dotykaniu baterii, może być gorąca. Instrukcja obsł...
- Gtin: 0840023294563
- Old_price: 187.99
- Sale_price: 174.99
Smartwatch Motorola Moto Watch Fit Oled 1,9'' IP68 Gps Zielony
219,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Smartwatch Motorola Moto Watch Fit Zielony nr kat. 1352052 Płeć: uniwersalny Rodzaj aktywności: bieganie, fitness/siłownia, chód Integracja z telefonem: Bluetooth 5.3 Pulsometr - Czujnik tętna: tak Ro...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Czujniki: krokomierz, pulsometr
- Grubość koperty: 9.5
- Kod producenta: PG38C07182
- Kolor: zielony
- Kompatybilność systemowa: Android
- Kształt koperty: prostokątna
- Lokalizator gps: tak
- Marka: Motorola
- Materiał koperty: aluminium
- Materiał paska: tworzywo sztuczne
- Obsługa ładowania bezprzewodowego: nie
- Pojemność akumulatora: 300
- Rodzaj: zegarek sportowy
- Rozmiar koperty: 44 mm
- Szerokość koperty: 44.5
- Transmisja danych: brak
- Waga: 25
- Wodoszczelność: tak
- Zawiera baterie: nie
- Złącza: brak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcelerometr | tak |
|---|---|
| Bluetooth | tak |
| Ekran dotykowy | tak |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcja szukania telefonu | tak |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje użytkowe | akcelerometr, ekran dotykowy, odtwarzacz muzyki, powiadomienia, żyroskop |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje pogodowe | tak |
| Integracja z telefonem | Bluetooth 5.3 |
| Kolor koperty | grafitowy |
| Kolor paska | zielony |
| Kolor | zielony |
| Konstrukcja koperty | aluminium |
| Konstrukcja paska | tworzywo sztuczne |
| Kształt ekranu | prostokątny |
| LTE | nie |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model relacje | Motorola Moto Watch Fit |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | nie |
| Możliwość wymiany paska | tak |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Odbiornik GPS | tak |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP68 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność | 0 |
| Odporność | na pył, na wodę |
| Pamięć RAM | 0 |
| Płatność zbliżeniowa | nie |
| Pojemność akumulatora | 0 mAh |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia, chód |
| Rodzaj pokrycia wyświetlacza | Corning Gorilla Glass 3 |
| Rodzaj | Smartwatch |
| Rodzaj | uniwersalny |
| Rozmiar | 44 mm |
| Rozmiary | 44,46 x 37,9 x 9,5 mm |
| Seria - wariantowanie | Motorola Moto Watch Fit |
| Stoper | tak |
| System operacyjny | producenta |
| Timer | tak |
| Użytkowe opcje | licznik kalorii, licznik kroków, powiadomienia, sterowanie odtwarzaczem muzyki, tryby sportowe |
| Waga | 25 g |
| Wariant | Motorola Moto Watch Fit |
| Wbudowana pamięć | 0 |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Wibracje | tak |
| Wodoodporny | tak |
| Współpracujący system operacyjny | Google Android |
| Wyposażenie | przewód do ładowania |
| Wytrzymałość baterii | do 16 dni |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | tak |
| Zgodność z aplikacją | Moto Watch |
| Żyroskop | tak |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 216,44 zł
Aktualna cena od 219,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 322,86 zł | Empik.com | - |
| 03.09.2025 | 299,00 zł | Sklep komputronik.pl | -23 zł |
| 03.10.2025 | 299,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 249,00 zł | RTV EURO AGD | -50 zł |
| 03.12.2025 | 245,27 zł | Empik.com | -3 zł |
| 03.01.2026 | 249,00 zł | RTV EURO AGD | 3 zł |
| 03.02.2026 | 275,99 zł | Empik.com | 26 zł |
| 03.03.2026 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | 23 zł |
| 03.04.2026 | 216,44 zł | Empik.com | -82 zł |
| 29.04.2026 | 219,00 zł | Ole Ole! | 2 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 216,44 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 219,00 zł na dzień 29.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 3 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Motorola
Kategoria: Smartwatche Ceny od 219 zł do 349 zł
EAN: 0840023294563
SKU: 00840023294563
Polecana ofertaOle Ole!
219,00 zł
Przejdź do sklepu >




