Smartwatch Yaxo RENO Titanium Czarny
Polecana ofertaEmpik.com
229,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Smartwatch Yaxo Reno Titanium w kolorze czarnym to niezawodny towarzysz aktywności fizycznej. Wyposażony w ciśnieniomierz, pulsometr i monitor snu, wspiera zdro... rozwiń
Yaxo Watch RENO Titanium Black
229,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Yaxo Watch RENO Titanium Black yaxo Producent: Yaxo Rodzaj produktu: smartwatch wyświetlacz: 1.47 cale rodzaj wyświetlacza: IPS Przeznaczenie: męski, damski ...
- Gtin: 0860012472116
- Old_price: 229.00
- Sale_price: 229.99
Yaxo Smartwatch Reno Titanium Black
229,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
YAXO Reno – nowoczesny i funkcjonalny smartwatch Smartwatch YAXO Reno to urządzenie, które może znacznie ułatwić Twoje codzienne życie. Z jego pomocą możesz śledzić zdrowie, zarządzać połączeniami i o...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Alarm | tak |
|---|---|
| Bluetooth | tak |
| Ciśnieniomierz | tak |
| Ekran dotykowy | tak |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcje AI | nie |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Integracja z telefonem | Bluetooth 5.3 |
| Kolor koperty | czarny |
| Kolor paska | czarny |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 5.0, iOS od wersji 8 |
| Konstrukcja koperty | metal |
| Konstrukcja paska | silikon |
| Kształt ekranu | okrągły |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model relacje | Yaxo RENO |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość wymiany paska | tak |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Odbiornik GPS | nie |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP67 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność na wstrząsy | tak |
| Odporność | 0 |
| Pamięć RAM | 0 |
| Pojemność akumulatora | 300 mAh |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze, narciarstwo, pływanie, thriatlon, chód, wioślarstwo, żeglarstwo, golf, wspinaczka, koszykówka, piłka nożna, badminton, tenis, trekking, nurkowanie, skakanka, taniec, boks, rugby, kolarstwo, spacer |
| Rodzaj | męski |
| Rodzaj | Smartwatch |
| Rozdzielczość ekranu | 360x360 pikseli |
| Rozmiar ekranu | 47 mm |
| Rozmiar | 47 mm |
| Rozmiary | 47,5 mm |
| Seria - wariantowanie | Yaxo RENO |
| Stoper | tak |
| System operacyjny | producenta |
| Timer | tak |
| Użytkowe opcje | odczyt wiadomości e-mail, odczyt wiadomości sms, powiadomienia, zegar |
| Waga | 0 g |
| Wariant | Yaxo RENO |
| Wbudowana pamięć | 0 |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Współpracujący system operacyjny | iOS, Google Android |
| Wyposażenie | karta gwarancyjna, kabel do ładowania, pasek silikonowy |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 229,00 zł
Aktualna cena od 229,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 229,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.09.2025 | 230,00 zł | Empik.com | 1 zł |
| 03.10.2025 | 229,00 zł | Ole Ole! | -1 zł |
| 03.11.2025 | 229,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.12.2025 | 365,99 zł | Empik.com | 136 zł |
| 03.01.2026 | 229,00 zł | Empik.com | -136 zł |
| 03.02.2026 | 229,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 229,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 229,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.05.2026 | 229,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 31.05.2026 | 229,99 zł | Empik.com | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 229,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 229,99 zł na dzień 31.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Bez Marki
Kategoria: Smartwatche Ceny od 229.99 zł do 280 zł
EAN: 0860012472116
SKU: 00860012472116
Polecana ofertaEmpik.com
229,99 zł
Przejdź do sklepu >

