Smartwatch Yaxo OXNARD Lumen 51mm GPS Pomarańczowy
Polecana ofertaRTV EURO AGD
148,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Smartwatch Yaxo Oxnard Lumen 51mm GPS w pomarańczowym kolorze to nowoczesne urządzenie dla aktywnych. Wyposażony w ekran dotykowy, monitor snu, pulsoksymetr ora... rozwiń
Yaxo OXNARD Lumen 51mm GPS Pomarańczowy Smartwatch
148,97 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Yaxo
- Color: pomarańczowy
- Ean: 0197644359585
- Gtin: 0197644359585
- Producer: Yaxo
Yaxo OXNARD Lumen 51mm GPS Pomarańczowy Smartwatch
148,97 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akcelerometr:nie;Alarm:tak;Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:tak;Pulsometr - Czujnik tętna:tak;Ekran dotykowy:tak;eSIM - legale 1:0;eSIM - legale 2:0;eSIM - legale 3:0;eSIM - legale 4:0;Funkcja szukania te...
- Brand: Yaxo
- Color: pomarańczowy
- Ean: 0197644359585
- Gtin: 0197644359585
- Producer: Yaxo
Yaxo Watch Oxnard Lumen Orange
244,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Yaxo Watch Oxnard Lumen Orange yaxo Producent: Yaxo Rodzaj produktu: smartwatch wyświetlacz: 1.5 cale rodzaj wyświetlacza: IPS Przeznaczenie: męski, damski p...
- Gtin: 0197644359585
- Old_price: 230.99
- Sale_price: 244.99
Smartwatch Yaxo Oxnard Lumen 51mm Gps Nfc Gps Ekg Sos IP65 Pomarańczowy
148,97 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Smartwatch Yaxo OXNARD Lumen 51mm GPS Pomarańczowy nr kat. 1336493 Płeć: uniwersalny Rodzaj aktywności: bieganie, fitness/siłownia Integracja z telefonem: NFC, Bluetooth 5.2 Pulsometr - Czujnik tętna:...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Długość paska / bransolety: 180
- Grubość koperty: 14.5
- Kolor koperty: srebrny
- Kolor: srebrny
- Kształt koperty: okrągła
- Marka: bez marki
- Materiał koperty: inny metal
- Model: inny
- Nawigacja: tak
- Obsługa ładowania bezprzewodowego: tak
- Rodzaj baterii: akumulator litowo-jonowy
- Rodzaj: smartwatch
- Rodzaje aktywności: fitness, bieganie, pływanie, narciarstwo, wspinaczka, golf, chodzenie, siłownia, wiosłowanie, tenis, triathlon, turystyka, jazda na rowerze
- System operacyjny: Android Wear
- Szerokość koperty: 51.5
- Waga: 36
- Wbudowana pamięć: 128
- Wodoszczelność: tak
- Zawiera baterie: tak
- Złącza: USB typ A
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Akcelerometr | nie |
|---|---|
| Alarm | tak |
| Bluetooth | tak |
| Ciśnieniomierz | tak |
| Ekran dotykowy | tak |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcja szukania telefonu | tak |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje użytkowe | ekran dotykowy, powiadomienia |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Informacje pogodowe | tak |
| Integracja z telefonem | NFC, Bluetooth 5.2 |
| Kolor koperty | srebrny |
| Kolor paska | pomarańczowy |
| Kolor | pomarańczowy |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 5.0, iOS od wersji 12.0 |
| Konstrukcja koperty | stop cynku |
| Konstrukcja paska | silikon |
| Kształt ekranu | okrągły |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model relacje | Yaxo OXNARD |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość wymiany paska | tak |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Odbiornik GPS | tak |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP65 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Odporność legale 5 | 0 |
| Odporność legale 6 | 0 |
| Odporność legale 7 | 0 |
| Odporność na wstrząsy | tak |
| Odporność | 0 |
| Odporność | na pył, na wodę |
| Pamięć RAM | 672 kB |
| Pojemność akumulatora | 220 mAh |
| Procesor | JL7012F |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | tak |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia |
| Rodzaj | Smartwatch |
| Rodzaj | uniwersalny |
| Rozdzielczość ekranu | 360 x 360 pikseli |
| Rozmiar paska | 22 m |
| Rozmiar | 51 mm |
| Seria - wariantowanie | Yaxo OXNARD |
| Stoper | tak |
| System operacyjny | producenta |
| Timer | tak |
| Użytkowe opcje | czujnik EKG, czujnik oświetlenia, funkcja Alarmowe SOS |
| Waga | 36 g |
| Wariant | Yaxo OXNARD |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Wibracje | nie |
| Współpracujący system operacyjny | iOS, Google Android |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, dodatkowy pasek, karta gwarancyjna, przewód do ładowania |
| Wysokościomierz | nie |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | tak |
| Zgodność z aplikacją | RDFit |
| Żyroskop | nie |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 134,64 zł
Aktualna cena od 148,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 140,00 zł | Empik.com | - |
| 03.09.2025 | 140,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.11.2025 | 138,93 zł | Ole Ole! | -1 zł |
| 03.12.2025 | 138,93 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.01.2026 | 138,60 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.02.2026 | 134,64 zł | Empik.com | -3 zł |
| 03.03.2026 | 230,99 zł | Empik.com | 96 zł |
| 03.04.2026 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | -81 zł |
| 03.05.2026 | 148,97 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 134,64 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 148,97 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 14 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Yaxo
Kategoria: Smartwatche Ceny od 148.97 zł do 244.99 zł
EAN: 0197644359585
SKU: 00197644359585
Polecana ofertaRTV EURO AGD
148,97 zł
Przejdź do sklepu >



