Smartwatche Huawei Watch GT 6 41mm Elegant
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 099,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 7
, ciśnienie wody: 10 000 500 kPa; kąt strumienia: 0 , 30 , 60; przepływ wody: 15 1 L/min; Akcelerometr: tak
Huawei Watch GT 6 Funkcje AI 41mm Elegant Smartwatch
1 099,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Huawei
- Color: złoty
- Ean: 6942103168239
- Gtin: 6942103168239
- Producer: Huawei
Huawei Watch GT 6 Funkcje AI 41mm Elegant Smartwatch
1 099,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akcelerometr:tak;Alarm:tak;Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:nie;Pulsometr - Czujnik tętna:tak;Ekran dotykowy:tak;eSIM - legale 1:0;eSIM - legale 2:0;eSIM - legale 3:0;eSIM - legale 4:0;Funkcja szukania te...
- Brand: Huawei
- Color: złoty
- Ean: 6942103168239
- Gtin: 6942103168239
- Producer: Huawei
HUAWEI Smartwatch Watch GT 6 Elegant 41mm Złoty Słuchawki
1 099,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
HUAWEI WATCH GT 6 to smartwatch, który pomoże Ci odnaleźć własne tempo niezależnie od tego, czy zaczynasz się ruszać, czy chcesz wprowadzić do swojego życia więcej równowagi i zdrowych nawyków....
- Code: 55020FTP
- Ean: 6942103168239
- Producer: HUAWEI
Huawei WATCH GT 6 41mm Inteligentny zegarek GPS (satelitarny) Dioda AMOLED 1,32 cala Wodoodporny Złoto
1 474,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Akcelerometr: Tak Barometr: Tak BeiDou: Tak Bezprzewodowe ładowanie: Tak Bluetooth: Tak Bluetooth Low Energy (BLE): Tak Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 336 h Czas ładowania: 1,4 godz Czujnik o...
Przejdź do sklepu >
Smartwatch HUAWEI Watch GT 6 41mm Elegant Złoty
1 099,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Smartwatch Huawei Watch GT 6 41mm Elegant Złoty Smartwatch Huawei Watch GT 6 41 mm to eleganckie urządzenie łączące styl z zaawansowaną technologią. Sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak ...
Przejdź do sklepu >
Damski Smartwatch Huawei Watch GT 6 41mm Elegant bransoleta AMOLED złoty
1 040,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
HUAWEI WATCH GT 6 Profesjonalne statystyki kolarskie Superwytrzymała bateria do 21/14 dni Wielowymiarowy monitoring samopoczucia HUAWEI WATCH GT 6 to sma...
- Custom_label_1: bestoffers
- Gtin: 6942103168239
- Old_price: 1080.18
- Sale_price: 1133.74
Smartwatch Huawei Watch Gt 6 41mm Elegant Złoty
1 099,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Smartwatch Huawei Watch GT 6 Funkcje AI 41mm Elegant nr kat. 1369516 Płeć: damski Rodzaj aktywności: bieganie, fitness/siłownia Integracja z telefonem: NFC, Bluetooth 6.0 Pulsometr - Czujnik tętna: ta...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Czujniki: wysokościomierz, czujnik światła, żyroskop, krokomierz, akcelerometr, czujnik temperatury, kompas, barometr
- Kod producenta: Konsu-B19M
- Kolor: złoty
- Kompatybilność systemowa: Android, iOS
- Kształt koperty: okrągła
- Marka: Huawei
- Materiał koperty: stal
- Nawigacja: tak
- Obsługa ładowania bezprzewodowego: tak
- Pojemność akumulatora: 867
- Rodzaj: smartwatch
- System operacyjny: Android
- Szerokość koperty: 41
- Transmisja danych: brak
- Waga: 37.5
- Wbudowana pamięć: 128
- Wodoszczelność: tak
- Wysokość koperty: 41
- Zawiera baterie: tak
- Złącza: brak
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| ciśnienie wody | 10 000 500 kPa |
|---|---|
| kąt strumienia | 0 , 30 , 60 |
| przepływ wody | 15 1 L/min |
| Akcelerometr | tak |
| Alarm | tak |
| Bluetooth | tak |
| Ciśnieniomierz | nie |
| Ekran dotykowy | tak |
| eSIM - legale 1 | 0 |
| eSIM - legale 2 | 0 |
| eSIM - legale 3 | 0 |
| eSIM - legale 4 | 0 |
| Funkcja szukania telefonu | tak |
| Funkcje AI | tak |
| Funkcje użytkowe | barometr, ekran dotykowy, ładowanie indukcyjne, monitorowanie ciąż, odtwarzacz muzyki, powiadomienia, żyroskop |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje pogodowe | tak |
| Integracja z telefonem | NFC, Bluetooth 6.0 |
| Kolor koperty | złoty |
| Kolor paska | złoty |
| Kolor | złoty |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 8.0, iOS od wersji 13.0 |
| Konstrukcja paska | stal nierdzewna |
| Kształt ekranu | okrągły |
| LTE | nie |
| Masa baterii | 13,3 g |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model relacje | Huawei Watch GT 6 |
| Monitor snu | tak |
| Możliwość odbierania połączeń | tak |
| Możliwość wymiany paska | tak |
| Możliwość wymiany przez użytkownika | nie |
| Możliwość zmiany motywu tarczy | tak |
| Numer identyfikacyjny modelu | HB542636EXW-11-zd |
| Odbiornik GPS | tak |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP68, 5 ATM |
| Odporność legale 3 | i 90 , 30 sekund dla każdego kąta. |
| Odporność legale 4 | *Spełnia wymagania normy EN13319 dla akcesoriów do nurkowania i może być używany podczas swobodnego nurkowania na głębokość do 40 metrów. Może być noszony podczas aktywności w płytkiej wodzie, na przykład pływania w basenach lub wzdłuż wybrzeża. |
| Odporność legale 5 | Po używaniu urządzenia podczas aktywności w wodzie należy je niezwłocznie wyczyścić i wysuszyć, usunąć plamy po wodzie z powierzchni produktu i wszystkich otworów oraz wykorzystać cechy urządzenia umożliwiające odprowadzenie wody i jego osuszenie, aby un |
| Odporność | na pył, na wodę |
| Pamięć RAM | 0 |
| Płatność zbliżeniowa | Quicko |
| Płeć | damski |
| Pojemność akumulatora | 867 mAh |
| Pojemność nominalna | 867 mAh |
| Procesor | 0 |
| Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2) | tak |
| Pulsometr - Czujnik tętna | tak |
| Rodzaj aktywności | bieganie, fitness/siłownia |
| Rodzaj | smartwatch |
| Rozdzielczość ekranu | 466 x 466 pikseli |
| Rozmiar | 41 mm |
| Rozmiary | 45 x 45 x 11 mm |
| Seria - wariantowanie | Huawei Watch GT 6 |
| Seria | Watch GT 6 |
| System operacyjny | producenta |
| Typ baterii | Li-Ion Polymer |
| Użytkowe opcje | barometr, głośnik, kompas, licznik kalorii, licznik kroków, mikrofon, żyroskop |
| Waga | 51 g |
| Wariant | Huawei Watch GT 6 |
| Wbudowana pamięć | 0 |
| Wejście karty pamięci | nie |
| Wejście karty SIM | nie |
| Wibracje | tak |
| Wodoodporny | tak |
| Współpracujący system operacyjny | iOS, Google Android, HarmonyOS |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, przewód do ładowania |
| Wytrzymałość baterii | do 14 dni |
| Zegarek hybrydowy | nie |
| Zegarek sportowy | tak |
| Zgodność z aplikacją | HUAWEI Health |
| Żyroskop | tak |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1065,00 zł
Aktualna cena od 1040,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 1199,00 zł | Media Expert | - |
| 03.02.2026 | 1199,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1065,00 zł | Empik.com | -134 zł |
| 03.04.2026 | 1095,00 zł | Empik.com | 30 zł |
| 30.04.2026 | 1040,00 zł | Empik.com | -55 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1065,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1040,00 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 25 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Huawei
Kategoria: Huawei Ceny od 1040 zł do 1989.79 zł
EAN: 6942103168239
SKU: 06942103168239
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 099,00 zł
Przejdź do sklepu >






