Smeg C9GMX2 Termoobieg Kuchnia elektryczna
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Kuchnia elektryczna Smeg C9GMX2 to połączenie elegancji i funkcjonalności. Posiada 6 palników gazowych, w tym palnik typu wok, oraz piekarnik o pojemności 115 l... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Barwa płyty grzewczej | stal nierdzewna |
|---|---|
| Barwa przodu piekarnika | srebrny |
| Bezpiecznik przeciwwypływowy gazu | w płycie grzewczej |
| Blokada zewnętrznych drzwi piekarnika | nie |
| Dodatkowe opcje piekarnika | czyszczenie parowe, timer, zdejmowane drzwi |
| Dodatkowe opcje płyty grzewczej | zegar |
| Funkcje dodatkowe piekarnika | rozmrażanie |
| Funkcje dodatkowe płyty grzewczej | palnik typu wok |
| Grill (opiekacz) | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość funkcji piekarnika | 9 |
| Klasa energetyczna | A |
| Liczba palników/pól grzejnych | 6 |
| Miarka ciepła resztkowego | nie dotyczy |
| Moc przyłączeniowa | 3,2 kW |
| Napięcie zasilania | 230V (instalacja jednofazowa) |
| Oczyszczanie piekarnika | parowe |
| Opcja samooczyszczenia piekarnika | nie |
| Opuszczana grzałka grilla (opiekacza) | nie |
| Oświetlenie wnętrza piekarnika | tak |
| Pojemność piekarnika | 115 l |
| Pokrywa płyty grzewczej | bez pokrywy |
| Programator | mechaniczny |
| Punkty grzewcze | 1 palnik z podwójnym płomieniem, 6 palników gazowych |
| Rodzaj obsługiwanego gazu - informacja dla Ls (GZ-35) | Urządzenie nieprzystosowane i niezalecane do zasilania gazem GZ-35. |
| Rodzaj obsługiwanego gazu - informacja dla Lw (GZ-41,5) | Urządzenie nieprzystosowane i niezalecane do zasilania gazem Lw/GZ 41,5. |
| Rodzaj obsługiwanego gazu | 3B/P (propan-butan), G20 (E, GZ-50) |
| Rodzaj prowadnic w piekarniku | drabinki |
| Rozmiary - głębokość | 60 cm |
| Rozmiary - szerokość | 90 cm |
| Rozmiary - wysokość | 90 cm |
| Rożen | nie |
| Ruszt | trzyczęściowy żeliwny |
| Termoobieg do opisów | termoobieg |
| Termoobieg | tak |
| Termosonda | tak |
| Typ piekarnika | elektryczny |
| Typ płyty grzewczej | gazowa |
| Typ prowadnic do opisów | drabinki |
| Wariantowanie - seria | Smeg Classic SUK62C%8 |
| Wnętrze | emalia Ever Clean |
| Wykonanie płyty grzewczej | stal nierdzewna |
| Wyposażenie | 1 głęboka półka blaszana, 1 półka blaszana, 1 ruszt |
| Zapalarka gazu | automatyczna w pokrętle |
| Zapalarka gazu | tak |
| Zużycie energii (tryb tradycyjny) | 0,98 kWh |
| Zużycie energii (tryb z wentylatorem) | 1,21 kWh |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 7799,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 8199,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.02.2026 | 7799,00 zł | Ole Ole! | -400 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 7799,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię