Soundcore Liberty 2 Pro Dokanałowe Bluetooth 5.0 Biały Słuchawki bezprzewodowe
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Soundcore Liberty 2 Pro to białe, dokanałowe słuchawki bezprzewodowe z Bluetooth 5.0. Oferują do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu, z etui ładującym zapewniają... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Aktywne redukowanie szumów | nie |
|---|---|
| Asystent głosowy | tak |
| Czas pracy do | 8 h |
| Dodatkowe zasilanie z etui do | 32 h |
| Funkcje dodatkowe | Bluetooth aptX |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Impedancja | 0 |
| Informacje dodatkowe | dotykowy panel sterowania, cVc 8.0, 10 min ładowania do 2h pracy, ładowanie port USB-C |
| Kodek Bluetooth | SBC, AAC, aptX |
| Kolor | biały |
| Kompatybilny z asystentem głosowym | Asystent Google |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Marki telefonów zgodne ze słuchawkami | Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview |
| Mikrofon | tak |
| Model (wariantowanie) | Liberty 2 Pro |
| Nazwa produktowa opis | słuchawki |
| NFC | nie |
| Pasmo przenoszenia dół | 20 |
| Pasmo przenoszenia góra | 20000 |
| Pasuje do | Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth |
| Port ładowania | USB-C |
| Przeznaczenie | do telefonów, uniwersalne |
| Przeznaczone dla | smartfon |
| Radiowe | nie |
| Regulowanie głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, True Wireless |
| Rozmiar kabla | 0 m |
| Seria | Soundcore Liberty 2 Pro |
| Składana konstrukcja | nie |
| Średnica przetwornika | 11 mm |
| True Wireless | tak |
| Typ podłączenia | bezprzewodowe |
| Typ słuchawek | dokanałowe |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wodoodporność | nie |
| Wyposażenie | adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB |
| Zasięg do | 10 m |
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię