Staub 40508-388-0 Indukcja Żeliwo 4 elementy Zestaw garnków
Polecana ofertaOle Ole!
1 679,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Barwa: biały; Dodatkowe opcje: indukcyjna płyta grzewcza, można używać w piekarniku w temperaturze do 240 C, równomierna dystrybucja ciepła, spód z efektywną dy... rozwiń
Staub 40508-388-0 Indukcja Żeliwo 4 elementy Zestaw garnków
1 679,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dodatkowe opcje:indukcyjna płyta grzewcza, można używać w piekarniku w temperaturze do 240 C, równomierna dystrybucja ciepła, spód z efektywną dystrybucją ciepła, wykonane z żeliwa ;Funkcje dodatkowe:...
- Brand: Staub
- Color: biały
- Ean: 3272340054563
- Gtin: 3272340054563
- Producer: Staub
Zwilling Zestaw 3 naczyń żeliwnych z pokrywką STAUB 40508-388-0 - biała trufla 24 cm
1 779,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
EAN: 3272340054563 Gwarancja: 300 miesięcy gwarancji fabrycznej Głębokość produktu: 240 mm Ilość sztuk: 3 Kod Producenta: 40508-388-0 kolor produktu: Biały Kształt: Okrągły Materiał uchwytu: Żeliwo MA...
Przejdź do sklepu >
Staub Zestaw 3 Naczyń + Pokrywka 24 Cm Truflowy
1 899,00 zł
Sprzedawca: Ostry-Sklep.pl
do 3 dni
Opis, specyfikacja
- Code: 40508-388-0
- Ean: 3272340054563
- Producer: Staub
- Waga: 10.8
Staub 40508-388-0 Indukcja Żeliwo 4 elementy Zestaw garnków
2 119,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Funkcje dodatkowe:indukcyjna płyta grzewcza, można używać w piekarniku w temperaturze do 240 C, równomierna dystrybucja ciepła, spód z efektywną dystrybucją ciepła, wykonane z żeliwa ;Funkcje dodatkow...
- Brand: Staub
- Color: biały biały
- Ean: 3272340054563
- Gtin: 3272340054563
- Producer: Staub
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | biały |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | indukcyjna płyta grzewcza, można używać w piekarniku w temperaturze do 240 C, równomierna dystrybucja ciepła, spód z efektywną dystrybucją ciepła, wykonane z żeliwa |
| Funkcje dodatkowe | możliwość stosowania w piekarniku |
| garnek | 4,2 l |
| Gwarancja | 30 lat |
| Kolor | biały |
| Łatwość przechowywania | nie |
| Możliwość czyszczenia w zmywarce | tak |
| Możliwość stosowania na kuchenkach indukcyjnych | tak |
| Możliwość używania w piekarniku | tak |
| Patelnia w zestawie | tak |
| patelnia | 24 cm |
| Pojemność (wariantowanie nie dla zestawów) | 4,2 l |
| Pojemność | garnek 4,2 l |
| Pojemność | średnia (3,6 l do 5 l) |
| Pokrywki w zestawie | żeliwne |
| Powłoka wewnętrzna | emalia |
| Rodzaj produktu | zestaw garnków |
| System odłączanej rączki | nie |
| Średnica | garnek 24 cm, patelnia 24 cm |
| Średnice (relacje) | 24 cm |
| W zestawie | 2 patelnie 24 cm, garnek 4,2 l |
| Wariantowanie (seria) | Staub zestaw 3 naczyń żeliwnych |
| Warstwa zewnętrzna | żeliwo |
| Wykonanie korpusu | żeliwo |
| Zawartość | 2 patelnie, garnek, pokrywka |
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Staub
Kategoria: Zestawy Ceny od 1679 zł do 2119 zł
EAN: 3272340054563
SKU: 40508-388-0
Polecana ofertaOle Ole!
1 679,00 zł
Przejdź do sklepu >



