Yolco NX50 47l lodówka turystyczna, zielona, izolacja piankowa, zasilanie 12V 230V, uchwyt, chłodzenie kompresorowe
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 249,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Lodówka turystyczna YOLCO NX50 o pojemności 47 litrów w kolorze zielonym to doskonałe rozwiązanie na wyjazdy. Wyposażona w aplikację mobilną i Bluetooth, umożli... rozwiń
Yolco NX50 47l Zielony Lodówka kompresorowa
1 249,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Funkcje dodatkowe:aplikacja mobilna, Bluetooth, miejsce na 2 kubki na pokrywie, możliwość zasilania baterią, wskaźnik temperatury;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:YOLCO ;Interoperacyjność 2 ...
- Brand: Yolco
- Color: zielony
- Ean: 5902721195698
- Gtin: 5902721195698
- Producer: Yolco
Yolco NX50 47l Zielony Lodówka kompresorowa
1 249,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dodatkowe opcje:aplikacja mobilna, Bluetooth, miejsce na 2 kubki na pokrywie, możliwość zasilania baterią, wskaźnik temperatury;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:YOLCO ;Interoperacyjność 2 - ...
- Brand: Yolco
- Certification: EC EPREL 1877528
- Ean: 5902721195698
- Gtin: 5902721195698
- Producer: Yolco
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | zielony |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | aplikacja mobilna, Bluetooth, miejsce na 2 kubki na pokrywie, możliwość zasilania zewnętrzną baterią, wskaźnik temperatury |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa poziomu hałasu | D |
| Klasa zamrażarki | nie dotyczy |
| Moc | 60 W |
| Model (relacje) | NX50 |
| Planowany czas utrzymania temperatury | 0 |
| Pojemność (l) | 47 l |
| Pojemność | 47 l |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Roczne zużycie energii | 55 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj | elektryczna |
| Rodzaj | lodówka kompresorowa |
| Rozmiary | 62 x 54,2 x 37,6 cm |
| Utrzymywanie temperatury do | 20 stopni (poniżej zera) |
| Waga | 14,8 kg |
| Zasilanie | 230-240 V 50/60 Hz i z gniazda zapalniczki samochodowej - 12 V, 24 V |
| Zgodność z aplikacją | YOLCO |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1117,90 zł
Aktualna cena od 1249,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 1319,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 1117,90 zł | Amazon.pl | -201 zł |
| 03.08.2025 | 1219,00 zł | RTV EURO AGD | 101 zł |
| 03.09.2025 | 1319,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
| 03.10.2025 | 1319,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1399,00 zł | RTV EURO AGD | 80 zł |
| 03.12.2025 | 1245,90 zł | rayo4x4.pl | -153 zł |
| 03.01.2026 | 1349,00 zł | RTV EURO AGD | 103 zł |
| 03.02.2026 | 1399,00 zł | Sklep yolco.pl | 50 zł |
| 03.03.2026 | 1399,00 zł | Sklep yolco.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 1319,00 zł | RTV EURO AGD | -80 zł |
| 03.05.2026 | 1199,00 zł | Sklep yolco.pl | -120 zł |
| 31.05.2026 | 1249,00 zł | RTV EURO AGD | 50 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1117,90 zł odnotowaliśmy w lipcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1249,00 zł na dzień 31.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 131 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Yolco
Kategoria: Lodówki Cena: 1249 zł
EAN: 5902721195698
SKU: OI_315761478
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 249,00 zł
Przejdź do sklepu >

